Tekniske og administrative ansatte - Side 2

Personer 26 - 50 av 92
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Sigurd Hasle Hasle, Sigurd Seniorkonsulent +47-22858014 sigurd.hasle@isp.uio.no Opptak, Masterteam, Studieveiledning, Studieadministrasjon, Timeplanlegging
Bilde av Sjur Emilio Hesthammer Hesthammer, Sjur Emilio Seniorkonsulent +47-22841815 s.e.hesthammer@ils.uio.no
Bilde av Brigt Hope Hope, Brigt Førstekonsulent +47-22855036 brigt.hope@ils.uio.no Opptak, Personaladministrasjon
Hyldmo, Kirsti Rådgiver +47-22854299 kirsti.hyldmo@ils.uio.no
Bilde av Kathrine Høegh-Omdal Høegh-Omdal, Kathrine Seniorkonsulent +47-22859164 kathrine.hoegh-omdal@isp.uio.no Forsknings og Internasjonaliseringsteam, Forskningsadministrasjon, Forskerutdanning, Forskningskommunikasjon
Bilde av Ann Britt Haavik Haavik, Ann Britt Rådgiver +47-22844160 a.b.haavik@ils.uio.no EKVA
Bilde av Hilde Marie Madsø Jacobsen Jacobsen, Hilde Marie Madsø Prosjektleder +47-22844821 h.m.m.jacobsen@ils.uio.no Etter- og videreutdanning, Mentorutdanning, skolebasert kompetanseutvikling
Bilde av Surinder Nath Joshi Joshi, Surinder Nath Seniorrådgiver +47-22858255 +47-92024773 s.n.joshi@uv.uio.no regnskap, Årsrapport, Økonomi, budsjett
Kalsoom, Amina Førstekonsulent +47-22854157 amina.kalsoom@ils.uio.no PPU, Lektorprogrammet, Studieadministrasjon, Praksis
Bilde av Hanna Karv Karv, Hanna Rådgiver +47-22859413 hanna.karv@uv.uio.no Forskningsadministrasjon, Ekstern finansiering, EU
Bilde av Jasmina Kazazic Kazazic, Jasmina Konsulent 22855070 jasmina.kazazic@ils.uio.no
Kazazic, Meliha Førstekonsulent +47-22858304 meliha.kazazic@uv.uio.no Betaling, Innkjøp, Honorar, Bilag, Fakturaer, Anskaffelser, Økonomi
Bilde av Bård Kjos Kjos, Bård Fakultetsdirektør +47-22858240 +47-91897458 91897458 bard.kjos@uv.uio.no Strategi, Ledelse
Bilde av Sarah Beate  Klingseid Klingseid, Sarah Beate Seniorkonsulent +47-22854382 s.b.klingseid@ils.uio.no Studieadministrasjon, Lektorprogrammet
Bilde av Tomas Kliukas-Askim Kliukas-Askim, Tomas Konsulent +47 22858043 tomas.kliukas-askim@isp.uio.no Ekspedisjon, Bachelorteam, Rekvisita, Bestilling
Bilde av Tatsiana Komissarova Komissarova, Tatsiana Seniorkonsulent +47-22859317 59317 tatsiana.komissarova@uv.uio.no studieadministrasjon, studieinformasjon, læringsmiljø, studiestart
Bilde av Silje Maria Kristensen Kristensen, Silje Maria Førstekonsulent +47 22858004 s.m.kristensen@isp.uio.no Studieadministrasjon, Bachelorteam, Masterteam
Bilde av Astrid Waaler Kaas Kaas, Astrid Waaler Kontorsjef +47-22855018 +47 41407447 a.w.kaas@ils.uio.no LAMU, Årsplan, Økonomi, Organisasjonsutvikling, HMS, Bestilling, Arbeidsmiljø, Rekruttering, Strategi, Personaladministrasjon, Budsjett
Bilde av Eli Kristiansen Kåsamoen Kåsamoen, Eli Kristiansen Rådgiver +47-22857879 91 37 37 85 e.k.kasamoen@ils.uio.no
Bilde av Trine Labahå Labahå, Trine Rådgiver +47-22858055 trine.labaha@uv.uio.no Regnskap, Økonomi, Budsjett, Økonomistyring
Bilde av Anne Lidal Lidal, Anne Seniorkonsulent +47-22854154 anne.lidal@ils.uio.no Opptak, PPU, Studieadministrasjon
Bilde av Jon Arild Lund Lund, Jon Arild Seniorkonsulent +47-22844825 j.a.lund@ils.uio.no
Bilde av Mai Lill Suhr Lunde Lunde, Mai Lill Suhr Forsker +47-22857606 92214935 92214935 m.l.s.lunde@ils.uio.no
Bilde av Solveig Bauge Løland Løland, Solveig Bauge Underdirektør +47-22858056 s.b.loland@uv.uio.no Forskerutdanning, Forskningsadministrasjon, Strategi
Bilde av Ingjerd Mathisen Mathisen, Ingjerd Førstekonsulent +47-22858130 ingjerd.mathisen@uv.uio.no Personaladministrasjon