Tekniske og administrative ansatte - Side 2

Personer 26 - 50 av 102
Navn Telefon E-post Emneord
Gobinath, Jannani Førstekonsulent +47-22856068 jannani.gobinath@uv.uio.no Bestilling, Innkjøp, Basware, Fakturaer, HR-Portalen, Regnskap, Lønn
Grude, Kristin Schøyen Seniorkonsulent +47-22856630 k.s.grude@uv.uio.no eksamen, studieadministrasjon, vitnemål, Inspera
Bilde av Bjørn Sverre Gulheim Gulheim, Bjørn Sverre Avdelingsingeniør +4797750416 b.s.gulheim@ils.uio.no Lokal-it, Teaching Learning Video Lab
Bilde av Terje Gulseth Gulseth, Terje Rådgiver +47-22855305 terje.gulseth@uv.uio.no Økonomi, Budsjett, Økonomistyring
Bilde av Sigurd Hasle Hasle, Sigurd Seniorkonsulent +47-22858014 sigurd.hasle@isp.uio.no Studieadministrasjon, Masterteam, Timeplanlegging, Opptak, Studieveiledning
Bilde av Magnus Heie Heie, Magnus Seniorkonsulent +47-22844850 97605224 magnus.heie@ils.uio.no Web, forskningsadministrasjon, forskerutdanning, forskningsformidling
Bilde av Siri Andrea Paulsen Heslien Heslien, Siri Andrea Paulsen Seniorkonsulent +47-22844708 s.a.p.heslien@cemo.uio.no
Bilde av Sjur Emilio Hesthammer Hesthammer, Sjur Emilio Avdelingsleder +47-22841815 s.e.hesthammer@ils.uio.no
Bilde av Siv Bergheim Holen Holen, Siv Bergheim Førstekonsulent +47-22856580 s.b.holen@ils.uio.no
Bilde av Brigt Hope Hope, Brigt Førstekonsulent +47-22855036 brigt.hope@ils.uio.no Opptak, Personaladministrasjon
Hyldmo, Kirsti Rådgiver +47-22854299 kirsti.hyldmo@ils.uio.no
Bilde av Kathrine Høegh-Omdal Høegh-Omdal, Kathrine Seniorkonsulent +47-22859164 kathrine.hoegh-omdal@isp.uio.no Forsknings og Internasjonaliseringsteam, Forskningsadministrasjon, Forskerutdanning, Forskningskommunikasjon
Bilde av Ann Britt Haavik Haavik, Ann Britt Rådgiver +47-22844160 a.b.haavik@ils.uio.no EKVA
Bilde av Hilde Marie Madsø Jacobsen Jacobsen, Hilde Marie Madsø Stipendiat +47-22844821 h.m.m.jacobsen@ils.uio.no Etter- og videreutdanning, Mentorutdanning, skolebasert kompetanseutvikling
Kalsoom, Amina Førstekonsulent +47-22854157 amina.kalsoom@ils.uio.no PPU, Lektorprogrammet, Studieadministrasjon, Praksis
Bilde av Hanna Karv Karv, Hanna Rådgiver +47-22859413 hanna.karv@uv.uio.no Forskningsadministrasjon, Ekstern finansiering, EU
Kaur, Avneet Førstekonsulent avneet.kaur@uv.uio.no
Bilde av Jasmina Kazazic Kazazic, Jasmina Førstekonsulent 22855072 jasmina.kazazic@ils.uio.no
Kazazic, Meliha Førstekonsulent +47-22858304 meliha.kazazic@uv.uio.no Betaling, Innkjøp, Honorar, Bilag, Fakturaer, Anskaffelser, Økonomi
Bilde av Junaid Mumtaz Khan Khan, Junaid Mumtaz Konsulent j.m.khan@uv.uio.no studieinformasjon, lesesalsinspektør, kandidatmarkering
Bilde av Bård Kjos Kjos, Bård Fakultetsdirektør +47-22858240 +47-91897458 91897458 bard.kjos@uv.uio.no Strategi, Ledelse
Bilde av Sarah Beate  Klingseid Klingseid, Sarah Beate Seniorkonsulent +47-22854382 s.b.klingseid@ils.uio.no Studieadministrasjon, Lektorprogrammet
Bilde av Tomas Kliukas-Askim Kliukas-Askim, Tomas Konsulent +47 22858043 tomas.kliukas-askim@isp.uio.no Ekspedisjon, Bachelorteam, Rekvisita, Bestilling, Studieadministrasjon
Bilde av Tatsiana Komissarova Komissarova, Tatsiana Seniorkonsulent +47-22844514 59317 tatsiana.komissarova@uv.uio.no studieadministrasjon, studieinformasjon, læringsmiljø, studiestart
Bilde av Astrid Waaler Kaas Kaas, Astrid Waaler Kontorsjef +47-22855018 +47 41407447 a.w.kaas@ils.uio.no LAMU, Årsplan, Økonomi, Organisasjonsutvikling, HMS, Bestilling, Arbeidsmiljø, Rekruttering, Strategi, Personaladministrasjon, Budsjett