Tekniske og administrative ansatte - Side 2

Personer 26 - 50 av 108
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Elise Koppang Frøjd Frøjd, Elise Koppang Seniorrådgiver - permisjon
Gobinath, Jannani Førstekonsulent +47 22856068 jannani.gobinath@uv.uio.no Bestilling, Innkjøp, Basware, Fakturaer, HR-Portalen, Regnskap, Lønn
Bilde av Gunnhild Nedberg Grønlid Grønlid, Gunnhild Nedberg Førstekonsulent +47 22852442 g.n.gronlid@cemo.uio.no
Bilde av Bjørn Sverre Gulheim Gulheim, Bjørn Sverre Overingeniør +4797750416 b.s.gulheim@ils.uio.no Teaching Learning Video Lab
Bilde av Elisabeth Harberg Harberg, Elisabeth Konsulent 22858041 elisabeth.harberg@isp.uio.no
Bilde av Sigurd Hasle Hasle, Sigurd Seniorkonsulent +47 22858014 sigurd.hasle@isp.uio.no Studieadministrasjon, Bachelorteam, Timeplanlegging, Opptak, Studieveiledning
Bilde av Magnus Heie Heie, Magnus Rådgiver +47 22844850 97605224 magnus.heie@ils.uio.no Forskningsformidling, ProTed, Nettpublisering
Bilde av Siri Andrea Paulsen Heslien Heslien, Siri Andrea Paulsen Seniorkonsulent +47 22844708 s.a.p.heslien@cemo.uio.no
Bilde av Anne-Marit Hessevik Hessevik, Anne-Marit Førstekonsulent 22845753 a.m.hessevik@ils.uio.no Studieadministrasjon, eksamen, Opptak, Studieveiledning
Bilde av Siv Bergheim Holen Holen, Siv Bergheim Førstekonsulent +47 22856580 s.b.holen@ils.uio.no
Bilde av Brigt Hope Hope, Brigt Seniorkonsulent +47 22855036 986 70 851 brigt.hope@ils.uio.no Opptak, Personaladministrasjon
Hyldmo, Kirsti Rådgiver +47 22854299 kirsti.hyldmo@ils.uio.no
Bilde av Kathrine Høegh-Omdal Høegh-Omdal, Kathrine Rådgiver +47 22859164 kathrine.hoegh-omdal@isp.uio.no Forskningsadministrasjon, Forsknings og Internasjonaliseringsteam, Forskerutdanning, Forskningskommunikasjon
Bilde av Siri Høgseth Høgseth, Siri Avdelingsleder +47 22858303 siri.hogseth@isp.uio.no
Hårsaker, Tove Seniorkonsulent tove.harsaker@ils.uio.no
Bilde av Celine Simers Iversen Iversen, Celine Simers c.s.iversen@ils.uio.no
Bilde av Anneli Jarnvig Jensen Jensen, Anneli Jarnvig Førstekonsulent +47 22850348 a.j.jensen@ils.uio.no
Kalsoom, Amina Seniorkonsulent +47 22854157 amina.kalsoom@ils.uio.no Studieadministrasjon
Bilde av Hanna Karv Karv, Hanna Seniorrådgiver +47 22859413 hanna.karv@uv.uio.no Forskningsadministrasjon, Ekstern finansiering, EU
Bilde av Jasmina Kazazic Kazazic, Jasmina Førstekonsulent 22855072 jasmina.kazazic@ils.uio.no
Kazazic, Meliha Seniorkonsulent +47 22858304 meliha.kazazic@uv.uio.no Betaling, Innkjøp, Honorar, Bilag, Fakturaer, Anskaffelser, Økonomi
Bilde av Bård Kjos Kjos, Bård Fakultetsdirektør +47 22858240 +47 91897458 +4791897458 bard.kjos@uv.uio.no Strategi, Ledelse
Kjølstad, Karin Ness Konsulent k.n.kjolstad@uv.uio.no
Bilde av Sarah Beate  Klingseid Klingseid, Sarah Beate Seniorkonsulent +47-22854382 s.b.klingseid@ils.uio.no Studieadministrasjon, Etter‐ og videreutdanning (EVU), Rektorutdanningen, skolelederutdanning, Skolelederdagen
Bilde av Astrid Waaler Kaas Kaas, Astrid Waaler Kontorsjef +47 22855018 +47 41407447 a.w.kaas@ils.uio.no LAMU, Årsplan, Økonomi, Organisasjonsutvikling, HMS, Bestilling, Arbeidsmiljø, Rekruttering, Strategi, Personaladministrasjon, Budsjett