Tekniske og administrative ansatte

Personer 1 - 25 av 101
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Miona Abe Abe, Miona Seniorkonsulent +47 22856093 miona.abe@uv.uio.no Økonomistyring, Prosjektsøknader, Budsjett, Økonomi, Regnskap
Bilde av Haris Ali Ali, Haris Avdelingsingeniør +47 22856097 haris.ali@uv.uio.no Lokal-it, brukerstøtte, it-tjenester
Bilde av Theresa Shamini Amalathas Amalathas, Theresa Shamini Overingeniør +47 22854285 theresaa@uv.uio.no Lokal-it, brukerstøtte
Andersen, Per Kristian p.k.andersen@uv.uio.no
Austdal, Linda Førstekonsulent +47 22858018 linda.austdal@uv.uio.no Studieadministrasjon, tilrettelegging
Bilde av Andrey Belovodskiy Belovodskiy, Andrey Førstekonsulent +47 22845818 andrey.belovodskiy@isp.uio.no Forskningsadministrasjon
Bilde av Jens Martin Bertheussen Bertheussen, Jens Martin Overingeniør +47 22858119 j.m.bertheussen@uv.uio.no Lokal-it, brukerstøtte
Bhatti, Sanam Tariq Førstekonsulent +47 22841847 s.t.bhatti@ils.uio.no
Bilde av Julia Oliane Boesen Boesen, Julia Oliane Førstekonsulent +47 22858005 j.o.boesen@isp.uio.no Praksis, Studieadministrasjon
Boholm, Cecilie Brinck Rådgiver +47 22857870 c.b.boholm@uv.uio.no internasjonalisering, utveksling, mobilitet, internasjonalt samarbeid, godkjenning, studieadministrasjon
Bilde av Bjørn Bolstad Bolstad, Bjørn Seniorrådgiver 99 70 50 06 bjorn.bolstad@uv.uio.no
Bratting, Karianne Berg Seniorkonsulent 93265950 k.b.bratting@ils.uio.no Matematikkdidaktikk, EKVA, Kartlegging, Assessment, Computer-based assessment, LEA, Large-scale assessments, Numeracy
Bilde av Ruben Bredal Bredal, Ruben rubenbre@student.uv.uio.no Arrangementer, Lektorprogrammet, Ledelse, VIST, QUINT, Grafisk design
Bilde av David Burke Burke, David Seniorkonsulent david.burke@admin.uio.no PPU, Studieadministrasjon
Bilde av Torgeir Christiansen Christiansen, Torgeir Senioringeniør +47 22854137 torgeir.christiansen@ils.uio.no Lokal-it
Bilde av Shane David Colvin Colvin, Shane David Senioringeniør +47 22858015 +47 92436625 shanecol@uv.uio.no videoproduksjon, grafisk design, fotografering, datavisualisering, utstilling design, PR, kommunikasjon, podcasting, markedsføring, web, sosiale medier, lyd design
Bilde av Maria Dikova Dikova, Maria Seniorrådgiver +47 22858898 maria.dikova@ils.uio.no Nordisk senter for fremragende forskning, Forskningsadministrasjon, forskningssamarbeid, internkommunikasjon, nettpublisering, nettredaktør
Bilde av Inga Dometko Dometko, Inga Førstekonsulent +47 22844260 inga.dometko@isp.uio.no Studieadministrasjon, Masterteam
Bilde av Toril Eggen Eggen, Toril Rådgiver +47 22855301 toril.eggen@ils.uio.no Redaktør, Web, Forskningsadministrasjon, Forskerutdanning, Forskningsformidling
Bilde av Anna Eriksen Eriksen, Anna Seniorrådgiver +47 22844915 anna.eriksen@ils.uio.no EKVA
Bilde av Tone Malmstedt Eriksen Eriksen, Tone Malmstedt Stipendiat +47 22857457 +4791302998 +4791302998 t.m.eriksen@ils.uio.no ProTed, Senter for fremragende utdanning
Bilde av Jon Erlend Fosvold Fosvold, Jon Erlend Førstekonsulent +47 22855060 j.e.fosvold@ils.uio.no Resepsjon
Bilde av Kristin Fedje Fredriksen Fredriksen, Kristin Fedje Kontorsjef +47 22858060 +47 99485014 k.f.fredriksen@isp.uio.no Personaladministrasjon
Bilde av Elise Koppang Frøjd Frøjd, Elise Koppang Rådgiver +47 22850039 +47 934 41 464 e.k.frojd@uv.uio.no
Gobinath, Jannani Førstekonsulent +47 22856068 jannani.gobinath@uv.uio.no Bestilling, Innkjøp, Basware, Fakturaer, HR-Portalen, Regnskap, Lønn