Tekniske og administrative ansatte

Personer 1 - 25 av 95
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Miona Abe Abe, Miona Seniorkonsulent +47-22856093 miona.abe@uv.uio.no Økonomistyring, Prosjektsøknader, Budsjett, Økonomi, Regnskap
Bilde av Haris Ali Ali, Haris Avdelingsingeniør haris.ali@uv.uio.no Lokal-it, brukerstøtte, it-tjenester
Bilde av Theresa Shamini Amalathas Amalathas, Theresa Shamini Overingeniør +47-22854285 theresaa@uv.uio.no Lokal-it, brukerstøtte
Bilde av Marthe Amundsen Amundsen, Marthe Prosjektleder +47-22844447 marthe.amundsen@uv.uio.no Kommunikasjon, rekrutteringsprosjekter, web, informasjon
Bilde av Øystein Andresen Andresen, Øystein Førstekonsulent +47-22850226 oystein.andresen@cemo.uio.no Kommunikasjon, forskningsformidling, fotografering, Nettpublisering, videoproduksjon
Austdal, Linda Førstekonsulent +47-22858018 linda.austdal@uv.uio.no Studieadministrasjon, tilrettelegging, vitnemål
Bilde av Andrey Belovodskiy Belovodskiy, Andrey Førstekonsulent +47-22845818 andrey.belovodskiy@isp.uio.no Forskningsadministrasjon
Bilde av Jens Martin Bertheussen Bertheussen, Jens Martin Overingeniør +47-22858119 j.m.bertheussen@uv.uio.no Lokal-it, brukerstøtte
Bilde av Julia Oliane Boesen Boesen, Julia Oliane Førstekonsulent +47 22858005 j.o.boesen@isp.uio.no Praksis
Boholm, Cecilie Brinck Seniorkonsulent +47-22857870 c.b.boholm@uv.uio.no internasjonalisering, utveksling, mobilitet, internasjonalt samarbeid, godkjenning, studieadministrasjon
Bilde av Torgeir Christiansen Christiansen, Torgeir Senioringeniør +47-22854137 torgeir.christiansen@ils.uio.no Lokal-it
Bilde av Shane David Colvin Colvin, Shane David Senioringeniør +47-22858015 +47-92436625 shanecol@uv.uio.no Videoproduksjon, Grafisk design, fotografering, Utstilling design, PR, kommunikasjon, podcasting, Blogging, Design, Marketing, Branding, Web, Sosiale medier, Lyd
Bilde av Inga Dometko Dometko, Inga Førstekonsulent +47-22844260 inga.dometko@isp.uio.no Studieadministrasjon, Masterteam
Bilde av Paulina Natalia Dudzinska Dudzinska, Paulina Natalia Seniorkonsulent +47-22859196 p.n.dudzinska@uv.uio.no Personaladministrasjon, HMS
Bilde av Toril Eggen Eggen, Toril Rådgiver +47-22855301 toril.eggen@ils.uio.no Forskerutdanning, Forskningsadministrasjon, Web, Redaktør, Forskningsformidling
Bilde av Inger-Helene Ellefsæter Ellefsæter, Inger-Helene Førstekonsulent +47-22857745 i.h.ellefsater@iakh.uio.no Bachelorteam, Studieadministrasjon
Bilde av Anna Eriksen Eriksen, Anna Seniorrådgiver +47-22844915 anna.eriksen@ils.uio.no EKVA
Bilde av Tone Malmstedt Eriksen Eriksen, Tone Malmstedt Seniorrådgiver +47-22857457 91302998 +4791302998 t.m.eriksen@ils.uio.no ProTed, Senter for fremragende utdanning
Bilde av Anne Elvigen Evandt Evandt, Anne Elvigen Seniorkonsulent +47-22858276 a.e.evandt@uv.uio.no Forskerutdanning, Rekvisita, Forskningsadministrasjon
Fevolden, Benedikte Homme Rådgiver +47-22844416 b.h.fevolden@ils.uio.no
Bilde av Jon Erlend Fosvold Fosvold, Jon Erlend Førstekonsulent +47-22855060 j.e.fosvold@ils.uio.no Resepsjon
Bilde av Kristin Fedje Fredriksen Fredriksen, Kristin Fedje Kontorsjef +47-22858060 +47 99485014 k.f.fredriksen@isp.uio.no Personaladministrasjon
Gobinath, Jannani Førstekonsulent +47-22856068 jannani.gobinath@uv.uio.no Bestilling, Innkjøp, Basware, Fakturaer, HR-Portalen, Regnskap
Grude, Kristin Schøyen Seniorkonsulent +47-22856630 k.s.grude@uv.uio.no eksamen, studieadministrasjon, vitnemål, Inspera
Bilde av Bjørn Sverre Gulheim Gulheim, Bjørn Sverre Avdelingsingeniør +4797750416 b.s.gulheim@ils.uio.no Lokal-it, Teaching Learning Video Lab