English version of this page

Tekniske og administrative ansatte

Personer 1 - 25 av 107
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Miona Abe Abe, Miona Rådgiver +47 22856093 miona.abe@uv.uio.no Økonomistyring, Prosjektsøknader, Budsjett, Økonomi, Regnskap
Bilde av Haris Ali Ali, Haris Overingeniør haris.ali@uv.uio.no Lokal-it, brukerstøtte, it-tjenester
Bilde av Theresa Shamini Amalathas Amalathas, Theresa Shamini Overingeniør +47 22854285 theresaa@uv.uio.no Lokal-it, brukerstøtte
Andersen, Per Kristian Rådgiver 90604939 p.k.andersen@uv.uio.no
Aspelund, Solveig Rådgiver solveig.aspelund@ils.uio.no
Austdal, Linda Seniorkonsulent +47 22858018 linda.austdal@uv.uio.no Studieadministrasjon, tilrettelegging
Bilde av Andrey Belovodskiy Belovodskiy, Andrey Seniorkonsulent +47 22845818 andrey.belovodskiy@isp.uio.no Forskningsadministrasjon, studieadministrasjon, ToA, UNIT4 ERP, CRISTIN
Bilde av Jens Martin Bertheussen Bertheussen, Jens Martin Overingeniør +47 22858119 j.m.bertheussen@uv.uio.no Lokal-it, brukerstøtte
Bilde av Sanam Tariq Bhatti Bhatti, Sanam Tariq Seniorkonsulent +47 22841847 s.t.bhatti@ils.uio.no
Bilde av Anne Line Bjarke Bjarke, Anne Line Avdelingsleder +47 22844708 +47 97954328 a.l.bjarke@cemo.uio.no
Bilde av Monica Bjermeland Bjermeland, Monica Seniorrådgiver +47 22842110 98684916 monica.bjermeland@uv.uio.no Forskningsformidling, Forskningskommunikasjon, sosiale medier, kommunikasjon, PR, podkast, presse
Bilde av Julia Oliane Boesen Boesen, Julia Oliane Seniorkonsulent +47 22858005 j.o.boesen@isp.uio.no Praksis, Studieadministrasjon
Boholm, Cecilie Brinck Rådgiver +47 22857870 c.b.boholm@uv.uio.no internasjonalisering, utveksling, mobilitet, internasjonalt samarbeid, godkjenning, studieadministrasjon
Bilde av Bjørn Bolstad Bolstad, Bjørn Seniorrådgiver 99 70 50 06 bjorn.bolstad@uv.uio.no
Bilde av Karianne Berg Bratting Bratting, Karianne Berg Rådgiver 93265950 k.b.bratting@ils.uio.no Matematikkdidaktikk, EKVA, Kartlegging, Assessment, Computer-based assessment, LEA, Large-scale assessments, Numeracy
Bilde av Ruben Bredal Bredal, Ruben rubenbre@student.uv.uio.no Arrangementer, Lektorprogrammet, Ledelse, VIST, QUINT, Grafisk design
Bilde av Marit Bredesen Bredesen, Marit Seniorkonsulent +47 22 85 80 23 marit.bredesen@isp.uio.no Praksis, Studieadministrasjon
Bilde av Elin Sofie Carlsen Carlsen, Elin Sofie Førstekonsulent +47 22856760 e.s.carlsen@ils.uio.no Studieadministrasjon, Lektorprogrammet
Bilde av Rebekka Marie Carlsen Walle Carlsen Walle, Rebekka Marie Rådgiver r.m.c.walle@uv.uio.no IDEA, prosjektkoordinator, Innovasjon, digitalisering, Høyere utdanning, studentinvolvering, studentmedvirkning, Digitale læringsomgivelser, Læringsarenaer
Bilde av Torgeir Christiansen Christiansen, Torgeir Sjefingeniør +47 22854137 torgeir.christiansen@ils.uio.no
Bilde av Shane David Colvin Colvin, Shane David Senioringeniør +47 22858015 +47 92436625 shanecol@uv.uio.no presentasjonsdesign, videoproduksjon, grafisk design, fotografering, datavisualisering, utstilling design, PR, kommunikasjon, podcasting, markedsføring, web, sosiale medier, lyd design
Bilde av Maria Dikova Dikova, Maria Seniorrådgiver +47 22858898 maria.dikova@ils.uio.no Nordisk senter for fremragende forskning, Forskningsadministrasjon, forskningssamarbeid, internkommunikasjon, nettpublisering, nettredaktør
Bilde av Toril Eggen Eggen, Toril Rådgiver +47 22855301 toril.eggen@ils.uio.no Forskningsadministrasjon, Forskningsstøtte, Ekstern finansiering
Bilde av Anna Eriksen Eriksen, Anna Seniorrådgiver +47 22844915 anna.eriksen@ils.uio.no EKVA
Bilde av Katja Evjen Evjen, Katja Seniorkonsulent +47 22858024 katja.evjen@isp.uio.no Studieadministrasjon, Forskningsadministrasjon, Masterteam