Fakultets­administrasjonen - Side 2

Personer 26 - 38 av 38
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Hanne Skjølås Nygaard Nygaard, Hanne Skjølås Rådgiver +47-22855332 h.s.nygaard@uv.uio.no Personaladministrasjon, Rekruttering, Ansettelser, Fravær, Permisjon
Bilde av Joachim Pacheco-Lie Pacheco-Lie, Joachim Førstekonsulent +47 228 41 838 joachim.pacheco-lie@admin.uio.no studieinformasjon, lesesal, kandidatmarkering, instagram, studenkoordinator, lesesalsinspektør, lesesal, masterstudenter, uv-studieinfo
Bilde av Gulbrand Rosenberg Rosenberg, Gulbrand Overingeniør +47-22844067 gulbrand.rosenberg@uv.uio.no Lokal-it, brukerstøtte
Bilde av Isabel A. Pendavis Salinas Salinas, Isabel A. Pendavis Rådgiver +47-22858493 i.a.p.salinas@uv.uio.no Arkiv, Arkivleder
Bilde av Elizaveta Semenova Semenova, Elizaveta Førstekonsulent +47-22845951 elizaveta.semenova@uv.uio.no Bilag
Sevendal, Ariel Seniorkonsulent +4722858269 ariel.sevendal@uv.uio.no Studieadministrasjon, masteropptak, høringer, FS
Bilde av Line Sletten Sletten, Line Seksjonssjef +47-22855752 line.sletten@uv.uio.no Studieadministrasjon, Studiekvalitet
Bilde av Trine Smestad Smestad, Trine Rådgiver +47-22858112 trine.smestad@uv.uio.no Kommunikasjon, Nettpublisering, Nettredaktør, Web, forskningsformidling, prosjektledelse
Bilde av Marie Steenstrup Steenstrup, Marie Rådgiver +47-22858263 marie.steenstrup@uv.uio.no Personaladministrasjon, Rekruttering, Ansettelser
Bilde av Terje Kristian Lian Thoresen Thoresen, Terje Kristian Lian Overingeniør +47-22840702 t.k.l.thoresen@uv.uio.no Lokal-IT, Innkjøp, Server- og driftstjenester, Datamaskin, IT-tjenester, EngageLab
Bilde av Linda Valdø-Schwarz Valdø-Schwarz, Linda Rådgiver +47-22858242 linda.valdo-schwarz@uv.uio.no personaladministrasjon, ansettelser
Bilde av Åge Vatnøy Vatnøy, Åge Seksjonssjef +47-22858142 age.vatnoy@uv.uio.no lokal it, brukerstøtte, it-tjenester
Bilde av Bjørg-Marit Tomter Watson Watson, Bjørg-Marit Tomter Førstekonsulent +47 22 85 40 95 +47 90 73 21 39 bjorgmat@uv.uio.no Innkjøp, Fakturaer, Basware, Bilag, HR-Portalen