Fakultets­administrasjonen - Side 2

Personer 26 - 40 av 40
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Hanne Skjølås Nygaard Nygaard, Hanne Skjølås Seniorrådgiver +47 22855332 h.s.nygaard@uv.uio.no Personaladministrasjon, Rekruttering, Ansettelser, Fravær, Permisjon
Qing Xu, Stella Regnskapskonsulent 22858108 s.q.xu@uv.uio.no
Raknes, Sunniva Carmel Tillson Rådgiver 48463795 s.c.t.raknes@uv.uio.no sosiale medier, Kommunikasjon, markedsføring
Bilde av Gulbrand Rosenberg Rosenberg, Gulbrand Senioringeniør +47 22844067 gulbrand.rosenberg@uv.uio.no Aura, Link, ISP-forskningstøtte, nettverk og servere, Intofterminaler og VeggTVer
Bilde av Elizaveta Semenova Semenova, Elizaveta Seniorkonsulent +47 22845951 elizaveta.semenova@uv.uio.no Inngående faktura, interne bilag, utgående faktura, innkjøp, regnskapskontroll, rammetilderlinger, intern husleie
Bilde av Line Sletten Sletten, Line Seksjonssjef +47 22855752 line.sletten@uv.uio.no Studieadministrasjon, Studiekvalitet
Bilde av Trine Smestad Smestad, Trine Seniorrådgiver +47 22858112 +47 932 66 453 trine.smestad@uv.uio.no Kommunikasjon, Nettpublisering, Nettredaktør, Web, forskningsformidling, prosjektledelse
Bilde av Marie Steenstrup Steenstrup, Marie Seniorrådgiver +47 22858263 marie.steenstrup@uv.uio.no Personaladministrasjon, Rekruttering, Ansettelser, Regelverk
Bilde av Patrick Tufte Strand Strand, Patrick Tufte Avdelingsingeniør p.t.strand@uv.uio.no Lokal-it, brukerstøtte, it-tjenester
Bilde av Stefan Vincent Strømnes Strømnes, Stefan Vincent Førstekonsulent 92610112 s.v.stromnes@uv.uio.no sosiale medier, markedsføring, Kommunikasjon
Bilde av Linn Kristin Stølan Stølan, Linn Kristin Seksjonssjef +47 22858056 +47 40605005 l.k.stolan@uv.uio.no Forskningsadministrasjon, Forskerutdanning, Ekstern finansiering, Kommunikasjon
Bilde av Terje Kristian Lian Thoresen Thoresen, Terje Kristian Lian Overingeniør +47 22840702 t.k.l.thoresen@uv.uio.no Lokal-IT, Innkjøp, Server- og driftstjenester, Datamaskin, IT-tjenester, EngageLab
Bilde av Linda Valdø-Schwarz Valdø-Schwarz, Linda Rådgiver +47 22858242 linda.valdo-schwarz@uv.uio.no personaladministrasjon, ansettelser
Bilde av Åge Vatnøy Vatnøy, Åge Seksjonssjef +47 22858142 +47 99455447 age.vatnoy@uv.uio.no lokal it, brukerstøtte, it-tjenester
Bilde av Elina Vinberg Vinberg, Elina Rådgiver +47 22858626 +47 93899980 elina.vinberg@uv.uio.no Forskningsadministrasjon, Datahåndtering, Prosjektledelse, Cristin, Personvern