Ved instituttene - Side 2

Personer 26 - 50 av 80
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Sjur Emilio Hesthammer Hesthammer, Sjur Emilio Rådgiver +47 22841815 s.e.hesthammer@stv.uio.no
Bilde av Annette Hjelmevold Hjelmevold, Annette Seniorkonsulent +47 22855355 annette.hjelmevold@iped.uio.no Studieadministrasjon, Master i PPR, Allmennmaster, Masteropptak, Tildeling av veildere norsk master
Bilde av Siv Bergheim Holen Holen, Siv Bergheim Førstekonsulent +47 22856580 s.b.holen@ils.uio.no
Bilde av Brigt Hope Hope, Brigt Seniorkonsulent +47 22855036 986 70 851 brigt.hope@ils.uio.no Opptak, Personaladministrasjon
Bilde av Katerina  Houben Houben, Katerina Administrativ koordinator, QUINT 48193789 katerina.houben@ils.uio.no
Hyldmo, Kirsti Rådgiver +47 22854299 kirsti.hyldmo@ils.uio.no
Bilde av Kathrine Høegh-Omdal Høegh-Omdal, Kathrine Rådgiver +47 22859164 kathrine.hoegh-omdal@isp.uio.no Forskningsadministrasjon, Forsknings og Internasjonaliseringsteam, Forskerutdanning, Forskningskommunikasjon
Bilde av Siri Høgseth Høgseth, Siri Avdelingsleder +47 22858303 +47 97573368 siri.hogseth@isp.uio.no
Hårsaker, Tove Seniorkonsulent tove.harsaker@ils.uio.no
Bilde av Ann Britt Haavik Haavik, Ann Britt +47 22844160 a.b.haavik@ils.uio.no EKVA
Bilde av Samia Iram Iram, Samia Førstekonsulent +47 22855356 samia.iram@iped.uio.no Studenthenvendelser, Studieadministrasjon, Masterprogram KUL og KULA
Kalsoom, Amina Seniorkonsulent +47 22854157 amina.kalsoom@ils.uio.no Studieadministrasjon
Bilde av Jasmina Kazazic Kazazic, Jasmina Førstekonsulent 22855072 jasmina.kazazic@ils.uio.no
Bilde av Sarah Beate  Klingseid Klingseid, Sarah Beate Seniorkonsulent +47-22854382 s.b.klingseid@ils.uio.no Studieadministrasjon, Etter‐ og videreutdanning (EVU), Rektorutdanningen, skolelederutdanning, Skolelederdagen
Bilde av Tomas Kliukas-Askim Kliukas-Askim, Tomas Konsulent +47 22858043 tomas.kliukas-askim@isp.uio.no Ekspedisjon, Bachelorteam, Rekvisita, Bestilling, Studieadministrasjon
Bilde av Astrid Waaler Kaas Kaas, Astrid Waaler Kontorsjef +47 22855018 +47 41407447 a.w.kaas@ils.uio.no LAMU, Årsplan, Økonomi, Organisasjonsutvikling, HMS, Bestilling, Arbeidsmiljø, Rekruttering, Strategi, Personaladministrasjon, Budsjett
Bilde av Eli Kristiansen Kåsamoen Kåsamoen, Eli Kristiansen Rådgiver +47 22857879 91 37 37 85 e.k.kasamoen@ils.uio.no Forskningsadministrasjon, Forskningsstøtte, Cristin, Forskerutdanning, Ressursforvaltning
Bilde av Gunnar Lid Lid, Gunnar Overingeniør gunnar.lid@ils.uio.no TLVlab
Bilde av Anne Lidal Lidal, Anne Seniorkonsulent +47 22854154 anne.lidal@ils.uio.no Opptak, PPU, Studieadministrasjon
Bilde av Larissa Lily Lily, Larissa Rådgiver +47 22857624 larissa.lily@ils.uio.no Nettredaktør, Forskningsstøtte, Pressekontakt, Arrangementer, Samfunnseffekt, Kommunikasjon, Forskningsformidling, Nordisk senter for fremragende forskning, QUINT
Bilde av Jon Arild Lund Lund, Jon Arild Rådgiver +47 22844825 j.a.lund@ils.uio.no
Bilde av Anders Lunde Lunde, Anders Overingeniør +47 22858132 anders.lunde@isp.uio.no
Bilde av Paola Løvland Løvland, Paola Seniorkonsulent +47 22844479 paola.lovland@iped.uio.no Universitetspedagogikk
Bilde av Lobna Mohamed Mohamed, Lobna Førstekonsulent +47 22854107 lobna.mohamed@isp.uio.no Praksis, Studieadministrasjon
Bilde av Nicolai Mowinckel-Trysnes Mowinckel-Trysnes, Nicolai Seniorkonsulent +47 22858062 nicolai.mowinckel-trysnes@ils.uio.no