Ved instituttene - Side 2

Personer 26 - 50 av 74
Navn Telefon E-post Emneord
Hyldmo, Kirsti Rådgiver +47-22854299 kirsti.hyldmo@ils.uio.no
Bilde av Kathrine Høegh-Omdal Høegh-Omdal, Kathrine Seniorkonsulent +47-22859164 kathrine.hoegh-omdal@isp.uio.no Forsknings og Internasjonaliseringsteam, Forskningsadministrasjon, Forskerutdanning, Forskningskommunikasjon
Bilde av Ann Britt Haavik Haavik, Ann Britt +47-22844160 a.b.haavik@ils.uio.no EKVA
Bilde av Samia Iram Iram, Samia Førstekonsulent +47-22855356 samia.iram@iped.uio.no Studenthenvendelser, Studieadministrasjon, Masterprogram KUL og KULA
Bilde av Kjerstin Eek Jensen Jensen, Kjerstin Eek Seniorkonsulent +47-22858277 k.e.jensen@iped.uio.no KUL masterprogram, Teamleder for masterstudier, Kvalitetssystemet for studier, Internasjonaliseringsarbeid, Rekruttering
Kalsoom, Amina Seniorkonsulent +47-22854157 amina.kalsoom@ils.uio.no PPU, Lektorprogrammet, Studieadministrasjon, Praksis
Bilde av Jasmina Kazazic Kazazic, Jasmina Førstekonsulent 22855072 jasmina.kazazic@ils.uio.no
Bilde av Sarah Beate  Klingseid Klingseid, Sarah Beate Seniorkonsulent +47-22854382 s.b.klingseid@ils.uio.no Studieadministrasjon, Lektorprogrammet
Bilde av Tomas Kliukas-Askim Kliukas-Askim, Tomas Konsulent +47 22858043 tomas.kliukas-askim@isp.uio.no Ekspedisjon, Bachelorteam, Rekvisita, Bestilling, Studieadministrasjon
Bilde av Astrid Waaler Kaas Kaas, Astrid Waaler Kontorsjef +47-22855018 +47 41407447 a.w.kaas@ils.uio.no LAMU, Årsplan, Økonomi, Organisasjonsutvikling, HMS, Bestilling, Arbeidsmiljø, Rekruttering, Strategi, Personaladministrasjon, Budsjett
Bilde av Eli Kristiansen Kåsamoen Kåsamoen, Eli Kristiansen Rådgiver +47-22857879 91 37 37 85 e.k.kasamoen@ils.uio.no Forskningsadministrasjon, Forskningsstøtte, Cristin, Forskerutdanning, Ressursforvaltning
Bilde av Gunnar Lid Lid, Gunnar Overingeniør gunnar.lid@ils.uio.no TLVlab
Bilde av Anne Lidal Lidal, Anne Seniorkonsulent +47-22854154 anne.lidal@ils.uio.no Opptak, PPU, Studieadministrasjon
Bilde av Larissa Lily Lily, Larissa Rådgiver +47-22857624 larissa.lily@ils.uio.no Nettredaktør, Forskningsstøtte, Pressekontakt, Arrangementer, Samfunnseffekt, Kommunikasjon, Forskningsformidling, Nordisk senter for fremragende forskning, QUINT
Bilde av Jon Arild Lund Lund, Jon Arild Rådgiver +47-22844825 j.a.lund@ils.uio.no
Bilde av Anders Lunde Lunde, Anders Overingeniør +47-22858132 anders.lunde@isp.uio.no
Bilde av Paola Løvland Løvland, Paola Seniorkonsulent +47-22844479 paola.lovland@iped.uio.no Universitetspedagogikk
Mohamed, Lobna Førstekonsulent +47 22858005 lobna.mohamed@isp.uio.no Praksis, Studieadministrasjon
Bilde av Nicolai Mowinckel-Trysnes Mowinckel-Trysnes, Nicolai Seniorkonsulent +47-22858062 nicolai.mowinckel-trysnes@ils.uio.no
Bilde av Gry Luke Muggerud Muggerud, Gry Luke Førstekonsulent +47-22857065 g.l.muggerud@ils.uio.no Lektorprogrammet, Studieadministrasjon, Emneansvar
Bilde av Olga Mukhina Mukhina, Olga Seniorkonsulent +47-22854286 olga.mukhina@iped.uio.no Forskningsadministrasjon, Studieadministrasjon, Timeplanlegging
Bilde av Eva Kristin Narvhus Narvhus, Eva Kristin Seniorrådgiver +47-22856892 e.k.narvhus@ils.uio.no EKVA
Bilde av Sandra Rebekka Nielsen Nielsen, Sandra Rebekka Seniorkonsulent +47-22856433 92099258 s.r.nielsen@ils.uio.no Web, Forskningsadministrasjon, Forskerutdanning, forskningsformidling
Bilde av Kenneth Nymoen Nymoen, Kenneth Overingeniør +47-22844824 kenneth.nymoen@ils.uio.no Lokal-it
Bilde av Celin Marie Hoel Olsen Olsen, Celin Marie Hoel Seniorkonsulent +47-22857614 c.m.h.olsen@ils.uio.no Lektorprogrammet, Studieadministrasjon