Ved instituttene - Side 2

Personer 26 - 50 av 83
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Ridah Haider Haider, Ridah Seniorkonsulent +47 22855352 ridah.haider@iped.uio.no Bestilling, Innkjøp, Resepsjon, KUL masterprogram
Bilde av Sigurd Hasle Hasle, Sigurd Rådgiver +47 22858014 sigurd.hasle@isp.uio.no Studieadministrasjon, Bachelorteam, Timeplanlegging, Opptak, Studieveiledning
Bilde av Magnus Heie Heie, Magnus Rådgiver +47 22844850 97605224 magnus.heie@ils.uio.no Forskningsformidling, ProTed, Nettpublisering
Bilde av Anne-Marit Hessevik Hessevik, Anne-Marit Førstekonsulent a.m.hessevik@ils.uio.no Studieadministrasjon, eksamen, Opptak, Studieveiledning
Bilde av Annette Hjelmevold Hjelmevold, Annette Seniorkonsulent +47 22855355 annette.hjelmevold@iped.uio.no Studieadministrasjon, Master i PPR, Allmennmaster, Masteropptak, Tildeling av veildere norsk master
Bilde av Siv Bergheim Holen Holen, Siv Bergheim Seniorkonsulent +47 22856580 s.b.holen@ils.uio.no
Bilde av Brigt Hope Hope, Brigt Seniorkonsulent +47 22855036 986 70 851 brigt.hope@ils.uio.no Opptak, Personaladministrasjon
Hyldmo, Kirsti Rådgiver +47 22854299 kirsti.hyldmo@ils.uio.no
Bilde av Kathrine Høegh-Omdal Høegh-Omdal, Kathrine Rådgiver +47 22859164 kathrine.hoegh-omdal@isp.uio.no Forskningsadministrasjon, Forsknings og Internasjonaliseringsteam, Forskerutdanning, Forskningskommunikasjon
Bilde av Siri Høgseth Høgseth, Siri Seniorrådgiver +47 22858303 siri.hogseth@isp.uio.no
Hårsaker, Tove Seniorkonsulent tove.harsaker@ils.uio.no
Bilde av Celine Simers Iversen Iversen, Celine Simers Seniorkonsulent c.s.iversen@ils.uio.no
Bilde av Misha Frame Jemsek Jemsek, Misha Frame Rådgiver +47 22854193 +47 91001955 m.f.jemsek@ils.uio.no Nordisk senter for fremragende forskning
Bilde av Anneli Jarnvig Jensen Jensen, Anneli Jarnvig Seniorkonsulent +47 22850348 a.j.jensen@ils.uio.no
Kalsoom, Amina Seniorkonsulent +47 22854157 amina.kalsoom@ils.uio.no Studieadministrasjon
Bilde av Jasmina Kazazic Kazazic, Jasmina Førstekonsulent +47 22855072 22855072 jasmina.kazazic@ils.uio.no
Bilde av Sarah Beate Klingseid Klingseid, Sarah Beate Rådgiver +47 22854382 +47 22854382 s.b.klingseid@ils.uio.no Studieadministrasjon, Etter‐ og videreutdanning (EVU), Rektorutdanningen, skolelederutdanning, Skolelederdagen
Bilde av Astrid Waaler Kaas Kaas, Astrid Waaler Kontorsjef +47 22855018 +47 41407447 a.w.kaas@ils.uio.no LAMU, Årsplan, Økonomi, Organisasjonsutvikling, HMS, Bestilling, Arbeidsmiljø, Rekruttering, Strategi, Personaladministrasjon, Budsjett
Bilde av Eli Kristiansen Kåsamoen Kåsamoen, Eli Kristiansen Seniorrådgiver +47 22857879 91 37 37 85 e.k.kasamoen@ils.uio.no Forskningsadministrasjon, Forskningsstøtte, Cristin, Forskerutdanning, Ressursforvaltning
Bilde av Gunnar Lid Lid, Gunnar Overingeniør gunnar.lid@ils.uio.no TLVlab
Bilde av Anne Lidal Lidal, Anne Seniorkonsulent +47 22854154 anne.lidal@ils.uio.no Studieadministrasjon, PPU, Opptak
Bilde av Anders Lunde Lunde, Anders Overingeniør +47 22858132 anders.lunde@isp.uio.no Oslo SPeLL
Bilde av Paola Løvland Løvland, Paola Seniorkonsulent +47 22844479 paola.lovland@iped.uio.no Universitetspedagogikk - Administrativ koordinator, Felles studentsystem FS, eBilag - koordinator
Bilde av Sharanya Manivasagam Manivasagam, Sharanya Overingeniør +47-93862270 sharanya.manivasagam@iped.uio.no EngageLab
Bilde av Lobna Mohamed Mohamed, Lobna Førstekonsulent +47 22854107 +47 22854107 lobna.mohamed@isp.uio.no Studieadministrasjon, Forskningsadministrasjon, Masterteam, Internasjonalisering