Ved instituttene - Side 3

Personer 51 - 69 av 69
Navn Telefon E-post Emneord
Skar, Morten Rådgiver morten.skar@ils.uio.no EKVA
Bilde av Rita Smith Smith, Rita Seniorkonsulent +47-22850019 rita.smith@ils.uio.no Studieadministrasjon, Utdanningsledelse, Rektorutdanningen
Bilde av Espen Smith-Meyer Smith-Meyer, Espen Seniorkonsulent +47-22854202 espen.smith-meyer@ils.uio.no TP, eBilag, Veiledning og mentoring (VEIL)
Bilde av Mette Strand Strand, Mette Førstekonsulent +47-22845607 mette.strand@iped.uio.no Pedagogikk, Bachelor i pedagogikk, Comparative and International Education Master Program, Studieadministrasjon
Bilde av Kristin Flood Strøm Strøm, Kristin Flood Seniorkonsulent +47-22844858 k.f.strom@ils.uio.no Utdanningsledelse, Opptak, Studieadministrasjon
Bilde av Rabia Azhar Syed Syed, Rabia Azhar Førstekonsulent +47-22855126 r.a.syed@iped.uio.no Studieadministrasjon, Bachelor i pedagogikk
Bilde av Elin Østbø Sørensen Sørensen, Elin Østbø Administrativ leder +47-22855353 +47-95813718 e.o.sorensen@iped.uio.no Kontor, Personaladministrasjon, Økonomistyring
Bilde av Marie Stanghov Thorstensen Thorstensen, Marie Stanghov Avdelingsleder +47-22854261 m.s.thorstensen@ils.uio.no Studieadministrasjon, Praksis, Lektorprogrammet, Universitetsskoler
Bilde av Anna Dyrkorn Tjora Tjora, Anna Dyrkorn Førstekonsulent +47-22857729 a.d.tjora@isp.uio.no Studieadministrasjon, Bachelorteam, Masterteam
Bilde av Kari-Anne Ulfsnes Ulfsnes, Kari-Anne Rådgiver +47-22840735 +47-92232053 k.a.ulfsnes@iped.uio.no Forskningsadministrasjon, Prosjektsøknader, EU, Forskerutdanning, Forskningsformidling
Bilde av Lisa Utnem Utnem, Lisa Seniorkonsulent +47-22844248 lisa.utnem@ils.uio.no Lektorprogrammet, Studieadministrasjon
Bilde av Alberto Valiente Thoresen Valiente Thoresen, Alberto Avdelingsleder +47-22858303 a.v.thoresen@isp.uio.no Studieleder, Studieadministrasjon
Bilde av Rosa Elizabeth Valseth Valseth, Rosa Elizabeth Førstekonsulent +47-22840701 r.e.valseth@iped.uio.no Arrangementer, Rekvisita, Resepsjon
Bilde av Liv Christina Varen Varen, Liv Christina Seniorkonsulent +47-22854311 l.c.varen@ils.uio.no Studieadministrasjon, Lektorprogrammet
Bilde av Marika Vartun Vartun, Marika Avdelingsleder +47-22855019 marika.vartun@isp.uio.no Forskningsadministrasjon, Forsknings og Internasjonaliseringsteam, Eksternfinansiering, Forskerutdanning, Forskningskommunikasjon, Nettredaksjon
Bilde av Jørg Walter Walter, Jørg Seniorkonsulent +47-22859167 jorg.walter@ils.uio.no Studieadministrasjon, Lektorprogrammet, Master
Weyergang, Cecilie Seniorrådgiver +47-22859191 cecilie.weyergang@ils.uio.no EKVA
Øvregard, Trude Schmidt Førstekonsulent +47 22 85 77 29 t.s.ovregard@isp.uio.no Studieadministrasjon, Masterteam
Bilde av Lee Ae Ran Aamodt Aamodt, Lee Ae Ran Prosjektleder +47-22855933 l.a.r.aamodt@ils.uio.no Canvas, VIST