Ved instituttene - Side 3

Personer 51 - 75 av 86
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Paola Løvland Løvland, Paola Seniorkonsulent +47 22844479 paola.lovland@iped.uio.no Universitetspedagogikk - Administrativ koordinator, Felles studentsystem FS, eBilag - koordinator
Bilde av Sharanya Manivasagam Manivasagam, Sharanya Overingeniør +47-93862270 sharanya.manivasagam@iped.uio.no EngageLab
Bilde av Eivind Windly Monsen Monsen, Eivind Windly Førstekonsulent +47 22858043 e.w.monsen@isp.uio.no Studieadministrasjon, resepsjon, ekspedisjon
Bilde av Nicolai Mowinckel-Trysnes Mowinckel-Trysnes, Nicolai Rådgiver +47 22858062 nicolai.mowinckel-trysnes@ils.uio.no
Bilde av Gry Luke Muggerud Muggerud, Gry Luke Seniorkonsulent +47 22857065 g.l.muggerud@ils.uio.no Lektorprogrammet, Studieadministrasjon, Emneansvar PROF1015, sosiale medier, studieweb
Bilde av Olga Mukhina Mukhina, Olga Seniorkonsulent +47 22854286 olga.mukhina@iped.uio.no Forskningsadministrasjon, Studieadministrasjon, Timeplanlegging
Bilde av Eva Kristin Narvhus Narvhus, Eva Kristin Seniorrådgiver +47 22856892 e.k.narvhus@ils.uio.no EKVA
Bilde av Richard Nesnass Nesnass, Richard Senioringeniør +47-99871678 richard.nesnass@iped.uio.no EngageLab
Bilde av Sandra Rebekka Nielsen Nielsen, Sandra Rebekka Rådgiver +47 22856433 92099258 s.r.nielsen@ils.uio.no Web, Forskningsformidling, Forskningsadministrasjon, Forskerutdanning, Forskningsstøtte
Bilde av Kenneth Nymoen Nymoen, Kenneth Overingeniør +47 22844824 kenneth.nymoen@ils.uio.no Lokal-it
Bilde av Celin Marie Hoel Olsen Olsen, Celin Marie Hoel Seniorkonsulent +47 22857614 c.m.h.olsen@ils.uio.no Lektorprogrammet, Studieadministrasjon
Bilde av Martin Eek Olsen Olsen, Martin Eek Rådgiver +47 22845753 m.e.olsen@ils.uio.no
Bilde av Birgitte Grydeland Pollen Pollen, Birgitte Grydeland Avdelingsleder b.g.pollen@ils.uio.no Forskningsadministrasjon, Forskningsstøtte, Ekstern finansiering, Forskerutdanning, Kommunikasjon
Bilde av Maria Bjørdal Roald Roald, Maria Bjørdal Avdelingsleder +47 22858619 938 49 545 m.b.roald@ils.uio.no Studieadministrasjon
Rostad, Kathrine Seniorkonsulent kathrine.rostad@isp.uio.no
Bilde av Jostein Andresen Ryen Ryen, Jostein Andresen Seniorrådgiver +47 22858580 j.a.ryen@ils.uio.no EKVA, Nasjonale prøver, Leseforståelse
Bilde av Rabia Saqib Saqib, Rabia Seniorkonsulent rabia.saqib@iped.uio.no
Bilde av Miriam Segal Segal, Miriam Seniorkonsulent +47 22855032 miriam.segal@iped.uio.no Studieadministrasjon, Master i pedagogikk, studieretning Kommunikasjon design og læring, Opptak
Skar, Morten Seniorrådgiver +47 22844416 45465815 morten.skar@ils.uio.no EKVA
Bilde av Lars Tore Larsen Stende Stende, Lars Tore Larsen Seniorkonsulent +47 22857787 l.t.l.stende@ils.uio.no
Bilde av Mette Strand Strand, Mette Førstekonsulent +47 22845607 mette.strand@iped.uio.no Pedagogikk, Studieadministrasjon, Bachelor i pedagogikk
Bilde av Kristin Flood Strøm Strøm, Kristin Flood Rådgiver +47 22844858 k.f.strom@ils.uio.no Utdanningsledelse, Opptak, Studieadministrasjon
Bilde av Ragnhild Stuler Stuler, Ragnhild Avdelingsleder 22 85 60 67 ragnhild.stuler@isp.uio.no Studieadministrasjon, Administrativ studieleder, Programrådssekretær
Bilde av Rabia Azhar Syed Syed, Rabia Azhar Seniorkonsulent +47 22855126 r.a.syed@iped.uio.no Studieadministrasjon, Bachelor i pedagogikk
Bilde av Elin Østbø Sørensen Sørensen, Elin Østbø Administrativ leder +47-22855353 +47-95813718 e.o.sorensen@iped.uio.no Kontor, Personaladministrasjon, Økonomistyring