Ved instituttene - Side 3

Personer 51 - 74 av 74
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Martin Eek Olsen Olsen, Martin Eek Seniorkonsulent +47-22845753 m.e.olsen@ils.uio.no
Bilde av Anubha Rohatgi Rohatgi, Anubha Seniorrådgiver +47-22854048 anubha.rohatgi@ils.uio.no EKVA, Læring og utdanning, Skolemiljø, IKT og læring, LEA
Bilde av Jostein Andresen Ryen Ryen, Jostein Andresen Seniorrådgiver +47-22858580 j.a.ryen@ils.uio.no EKVA
Bilde av Miriam Segal Segal, Miriam Seniorkonsulent +47-22855032 miriam.segal@iped.uio.no Studieadministrasjon, Master i pedagogikk, studieretning Kommunikasjon design og læring, Opptak
Skar, Morten Seniorrådgiver +47-22844416 morten.skar@ils.uio.no EKVA
Bilde av Rita Smith Smith, Rita Seniorkonsulent +47-22850019 rita.smith@ils.uio.no Studieadministrasjon, Utdanningsledelse, Rektorutdanningen
Bilde av Lars Tore Larsen Stende Stende, Lars Tore Larsen Seniorkonsulent +47-22857787 l.t.l.stende@ils.uio.no
Bilde av Mette Strand Strand, Mette Førstekonsulent +47-22845607 mette.strand@iped.uio.no Pedagogikk, Studieadministrasjon, Bachelor i pedagogikk
Bilde av Kristin Flood Strøm Strøm, Kristin Flood Rådgiver +47-22844858 k.f.strom@ils.uio.no Utdanningsledelse, Opptak, Studieadministrasjon
Bilde av Rabia Azhar Syed Syed, Rabia Azhar Førstekonsulent +47-22855126 r.a.syed@iped.uio.no Studieadministrasjon, Bachelor i pedagogikk
Bilde av Elin Østbø Sørensen Sørensen, Elin Østbø Administrativ leder +47-22855353 +47-95813718 e.o.sorensen@iped.uio.no Kontor, Personaladministrasjon, Økonomistyring
Bilde av Sibel Thorsen Thorsen, Sibel Seniorkonsulent +47-22841631 sibel.thorsen@isp.uio.no Bachelorteam, Studieadministrasjon
Thorsen, Tove Seniorkonsulent tove.thorsen@ils.uio.no
Bilde av Marie Stanghov Thorstensen Thorstensen, Marie Stanghov Avdelingsleder +47-22854261 m.s.thorstensen@ils.uio.no Studieadministrasjon, Praksis, Lektorprogrammet, Universitetsskoler
Bilde av Anna Dyrkorn Tjora Tjora, Anna Dyrkorn Førstekonsulent +47-22857859 a.d.tjora@isp.uio.no
Bilde av Ragnhild Gotaas Torvik Torvik, Ragnhild Gotaas Førstekonsulent +47-22857795 r.g.torvik@ils.uio.no studieadministrasjon
Bilde av Kari-Anne Ulfsnes Ulfsnes, Kari-Anne Rådgiver +47-22840735 +47-92232053 k.a.ulfsnes@iped.uio.no Forskningsadministrasjon, Prosjektsøknader, EU, Forskerutdanning, Forskningsformidling
Bilde av Lisa Utnem Utnem, Lisa Rådgiver +47-22844248 lisa.utnem@ils.uio.no Studieadministrasjon, Lektorprogrammet
Bilde av Rosa Elizabeth Valseth Valseth, Rosa Elizabeth Førstekonsulent +47-22840701 r.e.valseth@iped.uio.no Resepsjon, Rekvisita, Arrangementer
Bilde av Liv Christina Varen Varen, Liv Christina Seniorkonsulent +47-22854311 l.c.varen@ils.uio.no Studieadministrasjon, Lektorprogrammet
Bilde av Marika Vartun Vartun, Marika Avdelingsleder +47-22855019 marika.vartun@isp.uio.no Forskningsadministrasjon, Forsknings og Internasjonaliseringsteam, Eksternfinansiering, Forskerutdanning, Forskningskommunikasjon, Nettredaksjon
Bilde av Jørg Walter Walter, Jørg Seniorkonsulent +47-22859167 jorg.walter@ils.uio.no Studieadministrasjon, Lektorprogrammet, Master
Øvregard, Trude Schmidt Seniorkonsulent +47 22 85 77 29 t.s.ovregard@isp.uio.no Studieadministrasjon, Masterteam
Bilde av Lee Ae Ran Aamodt Aamodt, Lee Ae Ran Prosjektleder +47-22855933 l.a.r.aamodt@ils.uio.no Canvas, VIST