Ved instituttene - Side 3

Personer 51 - 75 av 78
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Olga Mukhina Mukhina, Olga Seniorkonsulent +47 22854286 olga.mukhina@iped.uio.no Forskningsadministrasjon, Studieadministrasjon, Timeplanlegging
Bilde av Eva Kristin Narvhus Narvhus, Eva Kristin Seniorrådgiver +47 22856892 e.k.narvhus@ils.uio.no EKVA
Bilde av Sandra Rebekka Nielsen Nielsen, Sandra Rebekka Seniorkonsulent +47 22856433 92099258 s.r.nielsen@ils.uio.no Web, Forskningsadministrasjon, Forskerutdanning, forskningsformidling
Bilde av Kenneth Nymoen Nymoen, Kenneth Overingeniør +47 22844824 kenneth.nymoen@ils.uio.no Lokal-it
Bilde av Celin Marie Hoel Olsen Olsen, Celin Marie Hoel Seniorkonsulent +47 22857614 c.m.h.olsen@ils.uio.no Lektorprogrammet, Studieadministrasjon
Bilde av Martin Eek Olsen Olsen, Martin Eek Seniorkonsulent +47 22845753 m.e.olsen@ils.uio.no
Bilde av Anubha Rohatgi Rohatgi, Anubha Seniorrådgiver +47 22854048 anubha.rohatgi@ils.uio.no EKVA, Læring og utdanning, Skolemiljø, IKT og læring, LEA
Bilde av Jostein Andresen Ryen Ryen, Jostein Andresen Seniorrådgiver +47 22858580 j.a.ryen@ils.uio.no EKVA
Bilde av Miriam Segal Segal, Miriam Seniorkonsulent +47 22855032 miriam.segal@iped.uio.no Studieadministrasjon, Master i pedagogikk, studieretning Kommunikasjon design og læring, Opptak
Skar, Morten Seniorrådgiver +47 22844416 45465815 morten.skar@ils.uio.no EKVA
Bilde av Rita Smith Smith, Rita Seniorkonsulent +47 22850019 rita.smith@ils.uio.no Studieadministrasjon, Utdanningsledelse, Rektorutdanningen
Bilde av Lars Tore Larsen Stende Stende, Lars Tore Larsen Seniorkonsulent +47 22857787 l.t.l.stende@ils.uio.no
Bilde av Mette Strand Strand, Mette Førstekonsulent +47 22845607 mette.strand@iped.uio.no Pedagogikk, Studieadministrasjon, Bachelor i pedagogikk
Bilde av Kristin Flood Strøm Strøm, Kristin Flood Rådgiver +47 22844858 k.f.strom@ils.uio.no Utdanningsledelse, Opptak, Studieadministrasjon
Bilde av Rabia Azhar Syed Syed, Rabia Azhar Førstekonsulent +47 22855126 r.a.syed@iped.uio.no Studieadministrasjon, Bachelor i pedagogikk
Bilde av Elin Østbø Sørensen Sørensen, Elin Østbø Administrativ leder +47-22855353 +47-95813718 e.o.sorensen@iped.uio.no Kontor, Personaladministrasjon, Økonomistyring
Bilde av Sibel Thorsen Thorsen, Sibel Seniorkonsulent +47 22841631 sibel.thorsen@isp.uio.no Bachelorteam, Studieadministrasjon
Bilde av Marie Stanghov Thorstensen Thorstensen, Marie Stanghov Avdelingsleder +47 22854261 m.s.thorstensen@ils.uio.no Studieadministrasjon, Praksis, Lektorprogrammet, Universitetsskoler
Bilde av Anna Dyrkorn Tjora Tjora, Anna Dyrkorn Førstekonsulent +47 22857859 a.d.tjora@isp.uio.no
Tjøstheim, Joakim Førstekonsulent +47 22856760 joakim.tjostheim@ils.uio.no
Bilde av Ragnhild Gotaas Torvik Torvik, Ragnhild Gotaas Førstekonsulent +47 22857795 r.g.torvik@ils.uio.no Studieadministrasjon
Bilde av Kari-Anne Ulfsnes Ulfsnes, Kari-Anne Rådgiver +47 22840735 +47 92232053 k.a.ulfsnes@iped.uio.no Forskningsadministrasjon, Prosjektsøknader, EU, Forskerutdanning, Forskningsformidling
Bilde av Lisa Utnem Utnem, Lisa Rådgiver +47 22844248 lisa.utnem@ils.uio.no Studieadministrasjon, Lektorprogrammet
Bilde av Rosa Elizabeth Valseth Valseth, Rosa Elizabeth Førstekonsulent +47 22840701 r.e.valseth@iped.uio.no Resepsjon, Rekvisita, Arrangementer
Bilde av Marika Vartun Vartun, Marika Avdelingsleder +47 22855019 marika.vartun@isp.uio.no Forskningsadministrasjon, Forsknings og Internasjonaliseringsteam, Eksternfinansiering, Forskerutdanning, Forskningskommunikasjon, Nettredaksjon