English version of this page

Vitenskapelig ansatte

Personer 1 - 24 av 24
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Björn Andersson Andersson, Björn Førsteamanuensis bjorn.andersson@cemo.uio.no
Bilde av Sigrid Blömeke Blömeke, Sigrid Senterleder +47-46418755 sigrid.blomeke@cemo.uio.no Lærerkompetanse, internasjonale studier, evnetester, prestasjonsmåling
Bilde av Johan Braeken Braeken, Johan Professor +47-22844826 johan.braeken@cemo.uio.no
Bilde av Chia-Wen Chen Chen, Chia-Wen Postdoktor +47-22844489 +47-47726778 c.w.chen@cemo.uio.no
Bilde av Andreas Frey Frey, Andreas Professor II +496979835375 andreas.frey@cemo.uio.no
Bilde av Fredrik Helland-Riise Helland-Riise, Fredrik Stipendiat +47-22854371 fredrik.helland-riise@cemo.uio.no
Bilde av Haakon Thorbergsen Haakstad Haakstad, Haakon Thorbergsen Stipendiat h.t.haakstad@cemo.uio.no
Bilde av Evi Evropi Konstantinidou Konstantinidou, Evi Evropi e.e.konstantinidou@cemo.uio.no
Bilde av Jarl Kleppe Kristensen Kristensen, Jarl Kleppe Stipendiat +47-22858022 j.k.kristensen@cemo.uio.no
Bilde av Yuan-Ling Liaw Liaw, Yuan-Ling Postdoktor
Bilde av Kondwani Kajera Mughogho Mughogho, Kondwani Kajera Stipendiat +47-22857219 k.k.mughogho@cemo.uio.no
Bilde av Waldir Leoncio Netto Netto, Waldir Leoncio Forsker w.l.netto@cemo.uio.no
Bilde av Alexandra Niculescu Niculescu, Alexandra Postdoktor +47-22854329 alexandra.niculescu@cemo.uio.no
Bilde av Rolf Vegar Olsen Olsen, Rolf Vegar Professor +47-22844510 98859376 988 59376 r.v.olsen@cemo.uio.no Læring og utdanning, CEMO, Fagdidaktikk, Komparative og internasjonale utdanningsstudier, Kvantitative utdanningsanalyser, Læringsutbytte
Bilde av Denise Reis Costa Reis Costa, Denise Postdoktor d.r.costa@cemo.uio.no
Bilde av David Rutkowski Rutkowski, David Professor II +47-22844468 david.rutkowski@cemo.uio.no
Bilde av Leslie Rutkowski Rutkowski, Leslie Professor II +47-22844490 leslie.rutkowski@cemo.uio.no
Bilde av Henrik Galligani Ræder Ræder, Henrik Galligani Stipendiat 46470438 h.g.rader@cemo.uio.no
Bilde av Ronny Scherer Scherer, Ronny Professor II +47-22844402 ronny.scherer@cemo.uio.no Computer-based assessment, Critical thinking, Problem solving, Science education, Psychometrics, International comparative studies, Computer programming, Meta-analysis
Bilde av Anders Skrondal Skrondal, Anders Professor II anders.skrondal@cemo.uio.no Psychometrics, Statistics, Biostatistics
Bilde av Melaku Tesfa Tesema Tesema, Melaku Tesfa +47-22844470 45162925 m.t.tesema@cemo.uio.no
Bilde av Saskia Van Laar Van Laar, Saskia Stipendiat +47-22844401 s.van.laar@cemo.uio.no
Bilde av Jelena Veletic Veletic, Jelena jelena.veletic@cemo.uio.no
Bilde av Wangqiong Ye Ye, Wangqiong Stipendiat +47-92538191 wangqiong.ye@cemo.uio.no