English version of this page

Vitenskapelig ansatte

Personer 1 - 25 av 25
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Björn Andersson Andersson, Björn Førsteamanuensis bjorn.andersson@cemo.uio.no
Bilde av Jose Manuel Arencibia Aleman Arencibia Aleman, Jose Manuel Stipendiat +47 22844415 j.m.a.aleman@cemo.uio.no
Bilde av Sigrid Blömeke Blömeke, Sigrid Senterleder sigrid.blomeke@cemo.uio.no Lærerkompetanse, internasjonale studier, evnetester, prestasjonsmåling
Bilde av Johan Braeken Braeken, Johan Professor +47 22844826 +32456209629 johan.braeken@cemo.uio.no
Bilde av Chia-Wen Chen Chen, Chia-Wen Postdoktor +47 22844489 +47 47726778 c.w.chen@cemo.uio.no
Bilde av Andreas Frey Frey, Andreas Professor II +49697983537 +49173668785 andreas.frey@cemo.uio.no
Bilde av Diego Gonzalez Campos Gonzalez Campos, Diego Stipendiat +47 22854391 +47 95150393 d.g.campos@cemo.uio.no
Bilde av Fredrik Helland-Riise Helland-Riise, Fredrik Stipendiat +47 22854371 +47 41083931 fredrik.helland-riise@cemo.uio.no
Bilde av Haakon Thorbergsen Haakstad Haakstad, Haakon Thorbergsen Stipendiat +47 22844481 +47 92066734 h.t.haakstad@cemo.uio.no
Bilde av Jarl Kleppe Kristensen Kristensen, Jarl Kleppe Stipendiat +47 22858022 +47 46796592 j.k.kristensen@cemo.uio.no
Bilde av Bryan Maddox Maddox, Bryan Professor II +4477831579 bryan.maddox@cemo.uio.no
Bilde av Kseniia Marcq Marcq, Kseniia Stipendiat +47 22844430 +47 93031345 kseniia.marcq@cemo.uio.no
Bilde av Alexandra-Corina Niculescu Niculescu, Alexandra-Corina Postdoktor +47 22854329 +47 96985350 a.c.niculescu@cemo.uio.no
Bilde av Rolf Vegar Olsen Olsen, Rolf Vegar Professor +47 22844510 +47 98859376 988 59376 r.v.olsen@cemo.uio.no Læring og utdanning, CEMO, Fagdidaktikk, Komparative og internasjonale utdanningsstudier, Kvantitative utdanningsanalyser, Læringsutbytte
Bilde av Denise Reis Costa Reis Costa, Denise Postdoktor +47 22844468 +47 41211684 d.r.costa@cemo.uio.no
Bilde av David Rutkowski Rutkowski, David Professor II +47 22844468 +478122873056 david.rutkowski@cemo.uio.no
Bilde av Leslie Rutkowski Rutkowski, Leslie Professor II +47 22844490 leslie.rutkowski@cemo.uio.no
Bilde av Henrik Galligani Ræder Ræder, Henrik Galligani Stipendiat 46470438 h.g.rader@cemo.uio.no
Bilde av Ronny Scherer Scherer, Ronny Professor ronny.scherer@cemo.uio.no
Bilde av Anders Skrondal Skrondal, Anders Professor II anders.skrondal@cemo.uio.no Psychometrics, Statistics, Biostatistics
Bilde av Isa Steinmann Steinmann, Isa Postdoktor +47 22844485 +47 48507563 isa.steinmann@cemo.uio.no
Bilde av Saskia Van Laar Van Laar, Saskia Stipendiat +47 22844401 +31634464465 s.van.laar@cemo.uio.no
Bilde av Jelena Veletic Veletic, Jelena Stipendiat +47 22844471 +47 41318032 jelena.veletic@cemo.uio.no
Bilde av Wangqiong Ye Ye, Wangqiong Stipendiat +47 22857621 wangqiong.ye@cemo.uio.no
Bilde av Maoxin Zhang Zhang, Maoxin Stipendiat +47 22844918 +47 96807954 maoxin.zhang@cemo.uio.no