English version of this page

Vitenskapelig ansatte

Personer 1 - 25 av 28
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Björn Andersson Andersson, Björn Førsteamanuensis bjorn.andersson@cemo.uio.no
Bilde av Sigrid Blömeke Blömeke, Sigrid Senterleder +47-46418755 sigrid.blomeke@cemo.uio.no Lærerkompetanse, internasjonale studier, evnetester, prestasjonsmåling
Bilde av Maria Bolsinova Bolsinova, Maria maria.bolsinova@cemo.uio.no
Bilde av Johan Braeken Braeken, Johan Professor +47-22844826 johan.braeken@cemo.uio.no
Bilde av Janine Buchholz Buchholz, Janine Forsker janine.buchholz@cemo.uio.no
Bilde av Stephan Daus Daus, Stephan Stipendiat +47-22844471 92433550 92433550 stephan.daus@cemo.uio.no
Bilde av Andreas Frey Frey, Andreas Professor II +493641945348 andreas.frey@cemo.uio.no
Bilde av Fredrik Helland-Riise Helland-Riise, Fredrik Stipendiat +47-22854371 fredrik.helland-riise@cemo.uio.no
Bilde av Haakon Thorbergsen Haakstad Haakstad, Haakon Thorbergsen Stipendiat h.t.haakstad@cemo.uio.no
Bilde av Waldir Leoncio Netto Leoncio Netto, Waldir w.l.netto@cemo.uio.no
Bilde av Yuan-Ling Liaw Liaw, Yuan-Ling Postdoktor +47-22844415 y.l.liaw@cemo.uio.no
Bilde av Chen-Wei Liu Liu, Chen-Wei Forsker c.w.liu@cemo.uio.no
Bilde av Tyler Matta Matta, Tyler Forsker tyler.matta@cemo.uio.no
Bilde av Kondwani Kajera Mughogho Mughogho, Kondwani Kajera Stipendiat +47-22857219 k.k.mughogho@cemo.uio.no
Bilde av Alexandra Niculescu Niculescu, Alexandra Postdoktor +47-22854329 alexandra.niculescu@cemo.uio.no
Bilde av Rolf Vegar Olsen Olsen, Rolf Vegar Professor +47-22844510 98859376 988 59376 r.v.olsen@cemo.uio.no Læring og utdanning, Kvantitative utdanningsanalyser, Komparative og internasjonale utdanningsstudier, CEMO, Fagdidaktikk, Læringsutbytte
Bilde av Denise Reis Costa Reis Costa, Denise Postdoktor d.r.costa@cemo.uio.no
Bilde av David Rutkowski Rutkowski, David Professor II +47-22844468 david.rutkowski@cemo.uio.no
Bilde av Leslie Rutkowski Rutkowski, Leslie Professor II +47-22844490 leslie.rutkowski@cemo.uio.no
Bilde av Henrik Galligani Ræder Ræder, Henrik Galligani Stipendiat 46470438 h.g.rader@cemo.uio.no
Bilde av Stefan Schauber Schauber, Stefan Postdoktor +47-22850225 stefan.schauber@cemo.uio.no
Bilde av Anders Skrondal Skrondal, Anders Professor II anders.skrondal@cemo.uio.no Psychometrics, Statistics, Biostatistics
Bilde av Kristina Strand Støren Støren, Kristina Strand Stipendiat +47-22844497 k.s.storen@cemo.uio.no
Bilde av Melaku Tesfa Tesema Tesema, Melaku Tesfa Vitenskapelig assistent +47-22844470 45162925 m.t.tesema@cemo.uio.no
Bilde av Jesper Tijmstra Tijmstra, Jesper Forsker jesper.tijmstra@cemo.uio.no