Administrativt ansatte

Personer 1 - 25 av 46
Navn Telefon E-post Emneord
Bhatti, Sanam Tariq Førstekonsulent +47-22841847 s.t.bhatti@ils.uio.no
Bilde av Ruben Bredal Bredal, Ruben Konsulent rubenbre@student.uv.uio.no Administrasjon, Arrangementer, Ledelse, Lektorprogrammet, Canvas, VIST, QUINT, Grafisk design
Bilde av Torgeir Christiansen Christiansen, Torgeir Senioringeniør +47-22854137 torgeir.christiansen@ils.uio.no Lokal-it
Bilde av Maria Dikova Dikova, Maria Seniorrådgiver +47-22858898 maria.dikova@ils.uio.no Nordisk senter for fremragende forskning, Forskningsadministrasjon, forskningssamarbeid, internkommunikasjon, nettpublisering, nettredaktør
Bilde av Toril Eggen Eggen, Toril Rådgiver +47-22855301 toril.eggen@ils.uio.no Forskerutdanning, Forskningsadministrasjon, Web, Redaktør, Forskningsformidling
Bilde av Anna Eriksen Eriksen, Anna Seniorrådgiver +47-22844915 anna.eriksen@ils.uio.no EKVA
Bilde av Tone Malmstedt Eriksen Eriksen, Tone Malmstedt Seniorrådgiver +47-22857457 91302998 +4791302998 t.m.eriksen@ils.uio.no ProTed, Senter for fremragende utdanning
Fevolden, Benedikte Homme b.h.fevolden@ils.uio.no
Bilde av Jon Erlend Fosvold Fosvold, Jon Erlend Førstekonsulent +47-22855060 j.e.fosvold@ils.uio.no Resepsjon
Bilde av Bjørn Sverre Gulheim Gulheim, Bjørn Sverre Overingeniør +4797750416 b.s.gulheim@ils.uio.no Lokal-it, Teaching Learning Video Lab
Bilde av Magnus Heie Heie, Magnus Seniorkonsulent +47-22844850 97605224 magnus.heie@ils.uio.no Web, forskningsadministrasjon, forskerutdanning, forskningsformidling
Bilde av Sjur Emilio Hesthammer Hesthammer, Sjur Emilio Avdelingsleder +47-22841815 s.e.hesthammer@ils.uio.no
Bilde av Siv Bergheim Holen Holen, Siv Bergheim Førstekonsulent +47-22856580 s.b.holen@ils.uio.no
Bilde av Brigt Hope Hope, Brigt Førstekonsulent +47-22855036 brigt.hope@ils.uio.no Opptak, Personaladministrasjon
Hyldmo, Kirsti Rådgiver +47-22854299 kirsti.hyldmo@ils.uio.no
Bilde av Ann Britt Haavik Haavik, Ann Britt Rådgiver +47-22844160 a.b.haavik@ils.uio.no EKVA
Bilde av Hilde Marie Madsø Jacobsen Jacobsen, Hilde Marie Madsø Stipendiat +47-22844821 h.m.m.jacobsen@ils.uio.no Etter- og videreutdanning, Mentorutdanning, skolebasert kompetanseutvikling
Kalsoom, Amina Førstekonsulent +47-22854157 amina.kalsoom@ils.uio.no PPU, Lektorprogrammet, Studieadministrasjon, Praksis
Bilde av Jasmina Kazazic Kazazic, Jasmina Førstekonsulent 22855072 jasmina.kazazic@ils.uio.no
Bilde av Sarah Beate  Klingseid Klingseid, Sarah Beate Seniorkonsulent +47-22854382 s.b.klingseid@ils.uio.no Studieadministrasjon, Lektorprogrammet
Bilde av Astrid Waaler Kaas Kaas, Astrid Waaler Kontorsjef +47-22855018 +47 41407447 a.w.kaas@ils.uio.no LAMU, Årsplan, Økonomi, Organisasjonsutvikling, HMS, Bestilling, Arbeidsmiljø, Rekruttering, Strategi, Personaladministrasjon, Budsjett
Bilde av Eli Kristiansen Kåsamoen Kåsamoen, Eli Kristiansen Rådgiver +47-22857879 91 37 37 85 e.k.kasamoen@ils.uio.no Forskningsadministrasjon, Forskningsstøtte, Cristin, Forskerutdanning, Ressursforvaltning
Bilde av Anne Lidal Lidal, Anne Seniorkonsulent +47-22854154 anne.lidal@ils.uio.no Opptak, PPU, Studieadministrasjon
Bilde av Larissa Lily Lily, Larissa Rådgiver +47-22857624 larissa.lily@ils.uio.no Nettredaktør, Forskningsstøtte, Pressekontakt, Arrangementer, Samfunnseffekt, Kommunikasjon, Forskningsformidling, Nordisk senter for fremragende forskning, QUINT
Bilde av Jon Arild Lund Lund, Jon Arild Rådgiver +47-22844825 j.a.lund@ils.uio.no