English version of this page

Personer

Søk etter ansatte og studenter

 

Personer 1 - 25 av 170
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Lisbeth M.  Brevik Brevik, Lisbeth M. Professor, Circle U. Chair og forskerutdanningskoordinator +47 22856330 +47 90036500 90036500 l.m.brevik@ils.uio.no Engelskfaget, Fagfornyelsen, Medforsking, Studenter som medforskere, Leseforståelse, Online gaming, Læring og utdanning, Lærerutdanningsforskning
Bilde av Hedvig Neerland Abrahamsen Abrahamsen, Hedvig Neerland Førsteamanuensis 91355272 h.n.abrahamsen@ils.uio.no Utdanningsledelse, styring og ledelse, læring og utvikling
Bilde av Shilan Ahmadian Ahmadian, Shilan +47 906 06 813 shilan.ahmadian@ils.uio.no
Bilde av Silje Malen Andreassen Andreassen, Silje Malen Førstekonsulent 22856760 s.m.andreassen@ils.uio.no
Bilde av Helmer Aslaksen Aslaksen, Helmer Førsteamanuensis +47 22844482 helmer.aslaksen@ils.uio.no Matematikkdidaktikk, Matematikk, Astronomi
Bilde av Jonas Bakken Bakken, Jonas Førsteamanuensis i norskdidaktikk og faglig leder av Lektorprogrammet +4722845848 jonas.bakken@ils.uio.no Norskdidaktikk, retorikk, barnelitteratur, økokritikk, utdanning for bærekraftig utvikling
Bilde av Rebecca Linnéa Söderström Barreng Barreng, Rebecca Linnéa Söderström Forsker 45861190 r.l.s.barreng@ils.uio.no
Bilde av Ole Kristian Bergem Bergem, Ole Kristian Forsker +47 22844125 o.k.bergem@ils.uio.no Læring og utdanning, Fagdidaktikk, Matematikkdidaktikk, Klasseromsforskning, EKVA
Bilde av Sanam Tariq Bhatti Bhatti, Sanam Tariq Seniorkonsulent +47 22841847 s.t.bhatti@ils.uio.no
Bilde av Åslaug Bjerke Bjerke, Åslaug Vitenskapelig assistent aslaug.bjerke@uv.uio.no
Bilde av Julius Kristjan Bjørnsson Bjørnsson, Julius Kristjan Forsker +47 22857719 +47 91134593 +47 91134593 j.k.bjornsson@ils.uio.no Nasjonale prøver, EKVA, Psykometri
Bilde av Marte Blikstad-Balas Blikstad-Balas, Marte Professor 90824582 908 24 582 marte.blikstad-balas@ils.uio.no Læring og utdanning, Kunnskap i skolen, Klasseromsforskning, Leseforståelse, Tekstbasert læring, Fagdidaktikk, Norskfaget
Bilde av Simen Jansen Blokkhus Blokkhus, Simen Jansen Konsulent +47 915 80 881 simenjb@student.uv.uio.no VIST, studentrekruttering
Bilde av Karianne Berg Bratting Bratting, Karianne Berg Rådgiver 93265950 k.b.bratting@ils.uio.no Matematikkdidaktikk, EKVA, Kartlegging, Assessment, Computer-based assessment, LEA, Large-scale assessments, Numeracy
Bilde av Gøril Brataas Brataas, Gøril Stipendiat +47 95186788 goril.brataas@ils.uio.no Norskdidaktikk, Lærerutdanning, Lærerutdanningsforskning, Veiledning, Fagdidaktikk, Undervisning, Klasseromsforskning, Praksis
Bilde av Ruben Bredal Bredal, Ruben Konsulent rubenbre@student.uv.uio.no Arrangementer, Lektorprogrammet, Ledelse, VIST, QUINT, Grafisk design
Bilde av Anne Kristin Bø Bø, Anne Kristin 95747756 a.k.bo@ils.uio.no Kunnskap i skolen, Elever og globalisering, Sosial kompetanse, Læring og utdanning, Identitetsprosesser og utdanning, Relasjonen lærer-elev, Klasseromsforskning
Bilde av Debora Carrai Carrai, Debora Førsteamanuensis +47 22857615 92636568 debora.carrai@ils.uio.no Fremmedspråk, Fremmedspråkundervisning, Fremmedspråk fagdidaktikk, Spansk didaktikk, Italiensk didaktikk, Motivasjon, Læring og utdanning
Bilde av Julie Casoli Uvsløkk Casoli Uvsløkk, Julie Stipendiat j.c.uvslokk@ils.uio.no Engelsk, Engelskdidaktikk, Fremmedspråk, Fremmedspråkdidaktikk, Fransk fagdidaktikk, Fagdidaktikk, Klasseromsforskning, Skole, Undervisning, Interkulturell kompetanse
Bilde av Torgeir Christiansen Christiansen, Torgeir Senioringeniør +47 22854137 torgeir.christiansen@ils.uio.no
Bilde av Tor Colbjørnsen Colbjørnsen, Tor Førstelektor +47 22855283 tor.colbjornsen@ils.uio.no Læring og utdanning, Utdanningsledelse, Styring av utdanning, skolen som organisasjon
Bilde av Anne Kristin Dahl Dahl, Anne Kristin Universitetslektor +47 22844597 +47 22844597 97100097 a.k.dahl@ils.uio.no Lærerprofesjonalitet og profesjonsutvikling, veiledning, veiledning- og mentorutdanning, norsk fagdidaktikk, vurdering, gode lærerpraksiser, veiledning av nye lærere, ungdomstrinn i utvikling
Bilde av Viviana  Daza Daza, Viviana viviana.daza@ils.uio.no Lærerutdanning, Praksis, Komparative og internasjonale utdanningsstudier, Læring og utdanning
Bilde av Joke Dewilde Dewilde, Joke Førsteamanuensis joke.dewilde@ils.uio.no Flerspråklighet, Lingvistisk etnografi, Sosiolingvistikk, Literacy
Bilde av Joke Dewilde Dewilde, Joke Førsteamanuensis joke.dewilde@ils.uio.no Flerspråklighet, Lingvistisk etnografi, Sosiolingvistikk, Literacy