Personer - Side 3

Søk etter ansatte og studenter

Personer 51 - 75 av 408
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Anne Kristin Dahl Dahl, Anne Kristin Universitetslektor +47-22844597 +47-22844597 a.k.dahl@ils.uio.no veiledning av nye lærere, norsk fagdidaktikk, gode lærerpraksiser, Lærerprofesjonalitet og profesjonsutvikling, ungdomstrinn i utvikling, veiledning- og mentorutdanning, veiledning, vurdering
Bilde av Yngvild Dahl Dahl, Yngvild Avdelingsleder +47-22844138 yngvild.dahl@iped.uio.no PED3001, Programrådssekretær, Koordinator for studieadministrasjon
Bilde av Monica Dalen Dalen, Monica Professor emeritus +47-91514318 monica.dalen@isp.uio.no Adferdsrelaterte lærevansker, Barn og ungdoms utdanningsforløp, Spesialpedagogikk, Tilpasset og inkluderende opplæring, Utviklingsforskning, Internasjonale adopsjoner
Bilde av Crina Damsa Damsa, Crina Førsteamanuensis +47-22840725 crina.damsa@iped.uio.no Pedagogikk, Høyere utdanning, Samarbeidslæring, Designbasert forskning, Kvalitativ metodologi
Bilde av Stephan Daus Daus, Stephan 92433550 stephan.daus@cemo.uio.no
Bilde av Thomas de Lange de Lange, Thomas Førsteamanuensis +47-22858558 t.de.lange@iped.uio.no Pedagogikk, IKT og læring, Aktivitetsteori, interaksjonsanalyse, Universitetspedagogikk
Bilde av Victoria de Leon Born de Leon Born, Victoria Stipendiat v.de.l.born@iped.uio.no Pedagogikk, Identitet, Sosialisering
Bilde av Joke Dewilde Dewilde, Joke Førsteamanuensis joke.dewilde@ils.uio.no Flerspråklighet, Lingvistisk etnografi, Sosiolingvistikk, Literacy
Bilde av Vasiliki Diamanti Diamanti, Vasiliki Førsteamanuensis +47-22856624 vasiliki.diamanti@isp.uio.no
Bilde av Maria Dikova Dikova, Maria Rådgiver +47-22858898 maria.dikova@ils.uio.no Nordisk senter for fremragende forskning, Forskningsadministrasjon, forskningssamarbeid, internkommunikasjon, nettpublisering, nettredaktør
Bilde av Gerke Doetjes Doetjes, Gerke Førsteamanuensis +47-22844851 gerke.doetjes@ils.uio.no Fremmedspråk, Fremmedspråk fagdidaktikk, Tysk
Bilde av Jan Arild Dolonen Dolonen, Jan Arild Senioringeniør +47-22840727 j.a.dolonen@uv.uio.no Pedagogikk, IKT og læring
Bilde av Inga Dometko Dometko, Inga Førstekonsulent +47-22844260 inga.dometko@isp.uio.no Studieadministrasjon, Masterteam
Bilde av Paulina Natalia Dudzinska Dudzinska, Paulina Natalia Seniorkonsulent +47-22859196 p.n.dudzinska@uv.uio.no Personaladministrasjon, HMS
Bilde av Liv Duesund Duesund, Liv Professor +47-22858072 +47-41497909 +1-510-378-8827 liv.duesund@isp.uio.no Uro i Skolen, Adferdsvansker, Spiseforstyrrelser, Selvoppfatning, Mesterlære, Ferdighetskunnskap, Kropp og læring, Fenomenologi, Tipasset fysisk aktivitet.
Bilde av Toril Eggen Eggen, Toril Rådgiver +47-22855301 toril.eggen@ils.uio.no Forskerutdanning, Forskningsadministrasjon, Web, Redaktør, Forskningsformidling
Bilde av Inger-Helene Ellefsæter Ellefsæter, Inger-Helene Førstekonsulent +47-22857745 i.h.ellefsater@iakh.uio.no Bachelorteam, Studieadministrasjon
Bilde av Eyvind Elstad Elstad, Eyvind Professor +47-22857613 eyvind.elstad@ils.uio.no Læring og utdanning, Utdanningsledelse, Kunnskap i skolen, Kvantitative utdanningsanalyser, Utdanningsreformer, Styring av skolen
Bilde av Kirsti Lyngvær Engelien Engelien, Kirsti Lyngvær Undervisningsleder 47394552 k.l.engelien@ils.uio.no Læring og utdanning
Bilde av Britt Ulstrup  Engelsen Engelsen, Britt Ulstrup Professor emeritus +47-22855281 b.u.engelsen@iped.uio.no Pedagogikk, Læreplanstudier, Utdanningsreformer
Bilde av Liv Inger Engevik Engevik, Liv Inger Konsulent +47-22858027 l.i.engevik@isp.uio.no Spesialpedagogikk, Spesialundervisning, Down syndrom, Lærer-elev interaksjon, Utviklingshemning, Læringsdialoger
Bilde av Silje Førland Erdal Erdal, Silje Førland Universitetslektor 95882062 s.f.erdal@ils.uio.no
Bilde av Anna Eriksen Eriksen, Anna Seniorrådgiver +47-22844915 anna.eriksen@ils.uio.no EKVA
Bilde av Tone Malmstedt Eriksen Eriksen, Tone Malmstedt Seniorrådgiver +47-22857457 91302998 +4791302998 t.m.eriksen@ils.uio.no ProTed, Senter for fremragende utdanning
Bilde av Ola Erstad Erstad, Ola Instituttleder +47-22855216 +47-92421396 ola.erstad@iped.uio.no Pedagogikk, IKT og læring, Klasseromsforskning, Kunnskap i skolen, Moderne oppvekst, Skoleutvikling, Formell og uformell læring