Personer - Side 3

Søk etter ansatte og studenter

Personer 51 - 75 av 408
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Torgeir Christiansen Christiansen, Torgeir Senioringeniør +47-22854137 torgeir.christiansen@ils.uio.no Lokal-it
Bilde av Marjolaine Cohen Cohen, Marjolaine +47-22858063 marjolaine.cohen@isp.uio.no
Bilde av Tor Colbjørnsen Colbjørnsen, Tor Førstelektor +47-22855283 tor.colbjornsen@ils.uio.no Læring og utdanning, Utdanningsledelse, Styring av utdanning, skolen som organisasjon
Bilde av Shane David Colvin Colvin, Shane David Senioringeniør +47-22858015 +47-92436625 shanecol@uv.uio.no Videoproduksjon, Grafisk design, fotografering, Utstilling design, PR, kommunikasjon, podcasting, Blogging, Design, Marketing, Branding, Web, Sosiale medier, Lyd
Bilde av Reinie Cordier Cordier, Reinie Professor +47-22855734 reinie.cordier@isp.uio.no
Bilde av Anne Kristin Dahl Dahl, Anne Kristin Universitetslektor +47-22844597 +47-22844597 a.k.dahl@ils.uio.no veiledning av nye lærere, norsk fagdidaktikk, gode lærerpraksiser, Lærerprofesjonalitet og profesjonsutvikling, ungdomstrinn i utvikling, veiledning- og mentorutdanning, veiledning, vurdering
Bilde av Yngvild Dahl Dahl, Yngvild Avdelingsleder +47-22844138 yngvild.dahl@iped.uio.no Koordinator for studieadministrasjon, Programrådssekretær, PED3001
Bilde av Monica Dalen Dalen, Monica Professor emeritus +47-91514318 monica.dalen@isp.uio.no Adferdsrelaterte lærevansker, Barn og ungdoms utdanningsforløp, Spesialpedagogikk, Tilpasset og inkluderende opplæring, Utviklingsforskning, Internasjonale adopsjoner
Bilde av Crina Damsa Damsa, Crina Førsteamanuensis +47-22840725 crina.damsa@iped.uio.no Digitale læringsomgivelser, Student-sentrert læring, Pedagogikk, Høyere utdanning
Bilde av Leidy Viviana Daza Ramos Daza Ramos, Leidy Viviana Stipendiat l.v.d.ramos@ils.uio.no
Bilde av Thomas de Lange de Lange, Thomas Førsteamanuensis +47-22858558 t.de.lange@iped.uio.no Pedagogikk, IKT og læring, Aktivitetsteori, interaksjonsanalyse, Universitetspedagogikk
Bilde av Victoria de Leon Born de Leon Born, Victoria Stipendiat v.de.l.born@iped.uio.no Pedagogikk, Identitet, Sosialisering
Bilde av Joke Dewilde Dewilde, Joke Førsteamanuensis joke.dewilde@ils.uio.no Flerspråklighet, Lingvistisk etnografi, Sosiolingvistikk, Literacy
Bilde av Vasiliki Diamanti Diamanti, Vasiliki Førsteamanuensis/Leder ved Oslo Assessment Intervention & Learning Lab +47-22856624 98073138 vasiliki.diamanti@isp.uio.no
Bilde av Maria Dikova Dikova, Maria Rådgiver +47-22858898 maria.dikova@ils.uio.no Nordisk senter for fremragende forskning, Forskningsadministrasjon, forskningssamarbeid, internkommunikasjon, nettpublisering, nettredaktør
Bilde av Gerke Doetjes Doetjes, Gerke Førsteamanuensis +47-22844851 gerke.doetjes@ils.uio.no Fremmedspråk, Fremmedspråkdidaktikk, Tysk
Bilde av Jan Arild Dolonen Dolonen, Jan Arild Senioringeniør +47-22840727 j.a.dolonen@uv.uio.no Pedagogikk, IKT og læring
Bilde av Inga Dometko Dometko, Inga Førstekonsulent +47-22844260 inga.dometko@isp.uio.no Studieadministrasjon, Masterteam
Bilde av Enrica Donolato Donolato, Enrica Forsker enrica.donolato@isp.uio.no
Bilde av Paulina Natalia Dudzinska Dudzinska, Paulina Natalia Seniorkonsulent +47-22859196 p.n.dudzinska@uv.uio.no Personaladministrasjon, HMS
Bilde av Liv Duesund Duesund, Liv Professor +47-22858072 +47-41497909 +1-510-378-8827 liv.duesund@isp.uio.no Uro i Skolen, Adferdsvansker, Spiseforstyrrelser, Selvoppfatning, Mesterlære, Ferdighetskunnskap, Kropp og læring, Fenomenologi, Tipasset fysisk aktivitet.
Bilde av Toril Eggen Eggen, Toril Rådgiver +47-22855301 toril.eggen@ils.uio.no Forskerutdanning, Forskningsadministrasjon, Web, Redaktør, Forskningsformidling
Bilde av Eyvind Elstad Elstad, Eyvind Professor +47-22857613 eyvind.elstad@ils.uio.no Læring og utdanning, Utdanningsledelse, Kunnskap i skolen, Kvantitative utdanningsanalyser, Utdanningsreformer, Styring av skolen
Bilde av Kirsti Lyngvær Engelien Engelien, Kirsti Lyngvær Utdanningsleder 47394552 k.l.engelien@ils.uio.no Læring og utdanning
Bilde av Britt Ulstrup  Engelsen Engelsen, Britt Ulstrup Professor emeritus +47-22855281 b.u.engelsen@iped.uio.no Pedagogikk, Læreplanstudier, Utdanningsreformer