Personer - Side 3

Søk etter ansatte og studenter

Personer 51 - 75 av 430
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Nils Fredrik Buchholtz Buchholtz, Nils Fredrik Førsteamanuensis +47 22844593 n.f.buchholtz@ils.uio.no Lærerutdanningsforskning, Matematikkdidaktikk, Lærerprofesjonalitet og profesjonsutvikling
Bilde av Jorun Buli-Holmberg Buli-Holmberg, Jorun Førsteamanuensis +47 22858069 +47 48119059 jorun.buli-holmberg@isp.uio.no Spesialpedagogikk
Bilde av Tobias Busch Busch, Tobias Postdoktor +47 22858136 tobias.busch@isp.uio.no
Bilde av Anne Kristin Bø Bø, Anne Kristin 95747756 a.k.bo@ils.uio.no Kunnskap i skolen, Elever og globalisering, Sosial kompetanse, Læring og utdanning, Identitetsprosesser og utdanning, Relasjonen lærer-elev, Klasseromsforskning
Bilde av Diego Gonzalez Campos Campos, Diego Gonzalez Stipendiat +47 22854391 d.g.campos@cemo.uio.no
Bilde av Debora Carrai Carrai, Debora Førsteamanuensis +47 22857615 +4792636568 92636568 debora.carrai@ils.uio.no Fremmedspråk, Fremmedspråkundervisning, Fremmedspråk fagdidaktikk, Spansk didaktikk, Italiensk didaktikk, Motivasjon, Læring og utdanning
Bilde av Chia-Wen Chen Chen, Chia-Wen Postdoktor +47 22844489 +47 47726778 c.w.chen@cemo.uio.no
Bilde av Torgeir Christiansen Christiansen, Torgeir Senioringeniør +47 22854137 torgeir.christiansen@ils.uio.no Lokal-it
Bilde av Marjolaine Cohen Cohen, Marjolaine Forsker +47 22858063 marjolaine.cohen@isp.uio.no
Bilde av Tor Colbjørnsen Colbjørnsen, Tor Førstelektor +47 22855283 tor.colbjornsen@ils.uio.no Læring og utdanning, Utdanningsledelse, Styring av utdanning, skolen som organisasjon
Bilde av Shane David Colvin Colvin, Shane David Senioringeniør +47 22858015 +47 92436625 shanecol@uv.uio.no videoproduksjon, grafisk design, fotografering, datavisualisering, utstilling design, PR, kommunikasjon, podcasting, markedsføring, web, sosiale medier, lyd design
Bilde av Anne Kristin Dahl Dahl, Anne Kristin Universitetslektor +47 22844597 +47 22844597 a.k.dahl@ils.uio.no veiledning av nye lærere, norsk fagdidaktikk, gode lærerpraksiser, Lærerprofesjonalitet og profesjonsutvikling, ungdomstrinn i utvikling, veiledning- og mentorutdanning, veiledning, vurdering
Bilde av Yngvild Dahl Dahl, Yngvild Avdelingsleder +47 22844138 yngvild.dahl@iped.uio.no Koordinator for studieadministrasjon, Programrådssekretær, PED3001
Bilde av Monica Dalen Dalen, Monica Professor emeritus +47-91514318 monica.dalen@isp.uio.no Adferdsrelaterte lærevansker, Barn og ungdoms utdanningsforløp, Spesialpedagogikk, Tilpasset og inkluderende opplæring, Utviklingsforskning, Internasjonale adopsjoner
Bilde av Crina Damsa Damsa, Crina Førsteamanuensis +47 22840725 crina.damsa@iped.uio.no Digitale læringsomgivelser, Student-sentrert læring, Pedagogikk, Høyere utdanning
Bilde av Leidy Viviana Daza Ramos Daza Ramos, Leidy Viviana Stipendiat l.v.d.ramos@ils.uio.no
Bilde av Thomas de Lange de Lange, Thomas Førsteamanuensis +47 22858558 t.de.lange@iped.uio.no Pedagogikk, IKT og læring, Aktivitetsteori, interaksjonsanalyse, Universitetspedagogikk
Bilde av Victoria de Leon Born de Leon Born, Victoria Stipendiat v.de.l.born@iped.uio.no Pedagogikk, Identitet, Sosialisering
Bilde av Joke Dewilde Dewilde, Joke Førsteamanuensis joke.dewilde@ils.uio.no Flerspråklighet, Lingvistisk etnografi, Sosiolingvistikk, Literacy
Bilde av Vasiliki Diamanti Diamanti, Vasiliki Førsteamanuensis/Leder ved Oslo SpesialPedagogikk- og LæringsLab (Oslo SPeLL) +47-22856624 98073138 vasiliki.diamanti@isp.uio.no
Bilde av Maria Dikova Dikova, Maria Seniorrådgiver +47 22858898 maria.dikova@ils.uio.no Nordisk senter for fremragende forskning, Forskningsadministrasjon, forskningssamarbeid, internkommunikasjon, nettpublisering, nettredaktør
Bilde av Gerke (Gerard) Doetjes Doetjes, Gerke (Gerard) Førsteamanuensis og undervisningsleder +47 22844851 gerke.doetjes@ils.uio.no Fremmedspråk, Fremmedspråkdidaktikk, Tyskdidaktikk
Bilde av Jan Arild Dolonen Dolonen, Jan Arild Senioringeniør +47 22840727 +47 40202461 j.a.dolonen@uv.uio.no Pedagogikk, IKT og læring, Læringsanalyse
Bilde av Inga Dometko Dometko, Inga Førstekonsulent +47 22844260 inga.dometko@isp.uio.no Studieadministrasjon, Masterteam
Bilde av Enrica Donolato Donolato, Enrica Forsker enrica.donolato@isp.uio.no