English version of this page

Personer - Side 3

Søk etter ansatte og studenter

Personer 51 - 75 av 427
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Karianne Berg Bratting Bratting, Karianne Berg Rådgiver 93265950 k.b.bratting@ils.uio.no Matematikkdidaktikk, EKVA, Kartlegging, Assessment, Computer-based assessment, LEA, Large-scale assessments, Numeracy
Bilde av Gøril Brataas Brataas, Gøril Stipendiat goril.brataas@ils.uio.no Norskdidaktikk, Lærerutdanning, Lærerutdanningsforskning, Veiledning, Fagdidaktikk, Undervisning, Klasseromsforskning, Praksis
Bilde av Ruben Bredal Bredal, Ruben rubenbre@student.uv.uio.no Arrangementer, Lektorprogrammet, Ledelse, VIST, QUINT, Grafisk design
Bilde av Marit Bredesen Bredesen, Marit Seniorkonsulent +47 22 85 80 23 marit.bredesen@isp.uio.no Praksis, Studieadministrasjon
Bilde av Ellen Irén  Brinchmann Brinchmann, Ellen Irén Førsteamanuensis +47 22854877 e.i.brinchmann@isp.uio.no
Bilde av Birgit  Brock-Utne Brock-Utne, Birgit Professor emeritus +47-22855394 birgit.brock-utne@iped.uio.no Pedagogikk, Komparative og internasjonale studier
Bilde av Ivar Bråten Bråten, Ivar Professor +47 22855282 ivar.braten@iped.uio.no Leseforståelse og tekstbasert læring, Pedagogikk
Bilde av Kristina Burum Burum, Kristina Stipendiat +47 22858029 kristina.burum@isp.uio.no
Bilde av Tobias Busch Busch, Tobias Postdoktor +47 22858136 tobias.busch@isp.uio.no
Bilde av Anne Kristin Bø Bø, Anne Kristin 95747756 a.k.bo@ils.uio.no Kunnskap i skolen, Elever og globalisering, Sosial kompetanse, Læring og utdanning, Identitetsprosesser og utdanning, Relasjonen lærer-elev, Klasseromsforskning
Bilde av Debora Carrai Carrai, Debora Førsteamanuensis +47 22857615 92636568 debora.carrai@ils.uio.no Fremmedspråk, Fremmedspråkundervisning, Fremmedspråk fagdidaktikk, Spansk didaktikk, Italiensk didaktikk, Motivasjon, Læring og utdanning
Bilde av Julie Casoli Uvsløkk Casoli Uvsløkk, Julie Stipendiat j.c.uvslokk@ils.uio.no Engelsk, Engelskdidaktikk, Fremmedspråk, Fremmedspråkdidaktikk, Fransk fagdidaktikk, Fagdidaktikk, Klasseromsforskning, Skole, Undervisning, Interkulturell kompetanse
Bilde av Chia-Wen Chen Chen, Chia-Wen Postdoktor +47 22844489 +47 47726778 c.w.chen@cemo.uio.no
Bilde av Julia Santos Costa  Chiossi Chiossi, Julia Santos Costa Ekstern phd-student jschioss@uio.no
Bilde av Marit Eline Lervik Christensen Christensen, Marit Eline Lervik Rådgiver +47 22858150 +47 97620226 m.e.l.christensen@iped.uio.no Forskningskommunikasjon, Forskningsformidling, Nettpublisering, nettredaktør, Kommunikasjon, sosiale medier, podcast
Bilde av Torgeir Christiansen Christiansen, Torgeir Senioringeniør +47 22854137 torgeir.christiansen@ils.uio.no
Bilde av Marjolaine Cohen Cohen, Marjolaine Forsker +47 22858063 marjolaine.cohen@isp.uio.no
Bilde av Tor Colbjørnsen Colbjørnsen, Tor tor.colbjornsen@ils.uio.no Læring og utdanning, Utdanningsledelse, Styring av utdanning, skolen som organisasjon
Bilde av Shane David Colvin Colvin, Shane David Senioringeniør +47 22858015 +47 92436625 shanecol@uv.uio.no presentasjonsdesign, videoproduksjon, grafisk design, fotografering, datavisualisering, utstilling design, PR, kommunikasjon, podcasting, markedsføring, web, sosiale medier, lyd design
Bilde av Anne Kristin Dahl Dahl, Anne Kristin Universitetslektor +47 22844597 +47 22844597 97100097 a.k.dahl@ils.uio.no Lærerprofesjonalitet og profesjonsutvikling, veiledning, veiledning- og mentorutdanning, norsk fagdidaktikk, vurdering, gode lærerpraksiser, veiledning av nye lærere, ungdomstrinn i utvikling
Bilde av Yngvild Dahl Dahl, Yngvild Avdelingsleder +47 22844138 yngvild.dahl@iped.uio.no Studieadministrasjon, Administrativ studieleder, Programrådssekretær, PED3090
Bilde av Crina Damsa Damsa, Crina Førsteamanuensis +47 22840725 crina.damsa@iped.uio.no Digitale læringsomgivelser, Student-sentrert læring, Pedagogikk, Høyere utdanning
Bilde av Viviana  Daza Daza, Viviana Stipendiat viviana.daza@ils.uio.no Lærerutdanning, Praksis, Komparative og internasjonale utdanningsstudier, Læring og utdanning
Bilde av Joke Dewilde Dewilde, Joke Professor & Forskerutdanningskoordinator Flerspråklighet, Lingvistisk etnografi, Sosiolingvistikk, Literacy
Bilde av Joke Dewilde Dewilde, Joke Professor joke.dewilde@ils.uio.no Flerspråklighet, Lingvistisk etnografi, Sosiolingvistikk, Literacy