English version of this page

Personer - Side 14

Søk etter ansatte og studenter

Personer 326 - 350 av 427
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Miriam Segal Segal, Miriam Seniorkonsulent +47 22855032 miriam.segal@iped.uio.no Studieadministrasjon, Master i pedagogikk, studieretning Kommunikasjon design og læring, Opptak
Bilde av Alexander Jonas Viktor Selling Selling, Alexander Jonas Viktor Stipendiat +47 40090485 a.j.v.selling@ils.uio.no
Bilde av Elizaveta Semenova Semenova, Elizaveta Seniorkonsulent +47 22845951 elizaveta.semenova@uv.uio.no Inngående faktura, interne bilag, utgående faktura, innkjøp, regnskapskontroll, rammetilderlinger, intern husleie
Bilde av Bas Senden Senden, Bas Stipendiat b.l.g.w.senden@ils.uio.no
Bilde av Gülbin Sengül Inal Sengül Inal, Gülbin Stipendiat +47 41270107 g.s.inal@isp.uio.no
Sevendal, Ariel Rådgiver +4722858269 ariel.sevendal@uv.uio.no Studieadministrasjon, masteropptak, høringer, FS
Bilde av Hanne Marie Høybråten Sigstad Sigstad, Hanne Marie Høybråten Førsteamanuensis +47 22858127 h.m.h.sigstad@isp.uio.no Adferdsrelaterte lærevansker, Habilitering og rehabilitering, Spesialpedagogikk, Tilpasset og inkluderende opplæring, Utviklingshemning, Sjeldne funksjonshemninger, Mestring og livskvalitet hos utsatte grupper.
Bilde av Henriette Hogga Siljan Siljan, Henriette Hogga Førsteamanuensis 91395615 h.h.siljan@ils.uio.no
Bilde av Kenneth Silseth Silseth, Kenneth Professor +47 22857637 kenneth.silseth@iped.uio.no IKT og læring, Klasseromsforskning, Digitale læringsomgivelser, Pedagogikk, Dialog i klasserommet, Ungdom, sosiokulturell teori, interaksjonsanalyse, Identitetprosesser og læring, Formell og uformell læring, Moderne oppvekst
Bilde av Kristin Simonsen Simonsen, Kristin Stipendiat +47 22857326 kristin.simonsen@isp.uio.no
Bilde av Kirsten Sivesind Sivesind, Kirsten Førsteamanuensis +47 22857609 kirsten.sivesind@iped.uio.no Pedagogikk, Utdanningsreformer, Organisering og styring av utddanning, Sammenliknende utdanningspolitikk, Læreplanstudier, Undervisning, Utdanningsledelse, Komparative og internasjonale utdanningsstudier
Bilde av Åse Sjøstrand Sjøstrand, Åse Stipendiat +47 22858133 ase.sjostrand@isp.uio.no Logopedi, Stamming, Taleflytvansker, Barnehagebarn
Skar, Morten Seniorrådgiver +47 22844416 45465815 morten.skar@ils.uio.no EKVA
Bilde av Kaja Granum Skarpaas Skarpaas, Kaja Granum Stipendiat k.g.skarpaas@ils.uio.no Engelskdidaktikk, Yrkesretting, FYR, Yrkesfaglig engelskundervisning, Fagdidaktikk, skole, læring, undervisning
Bilde av Guri Skedsmo Skedsmo, Guri Førsteamanuensis +47 22857622 guri.skedsmo@ils.uio.no Styring av skolen, evaluering, ledelse
Bilde av Kjell Skogen Skogen, Kjell Professor emeritus +47 67586727 kjell.skogen@isp.uio.no
Bilde av Anders Skrondal Skrondal, Anders Professor II anders.skrondal@cemo.uio.no Psychometrics, Statistics, Biostatistics
Bilde av Gro Skåland Skåland, Gro Stipendiat +47 22858652 gro.skaland@iped.uio.no Pedagogikk, IKT og læring, Interaksjonsanalyse, Meningsdanning, Læringskontekst, Multimodalitet
Bilde av Line Sletten Sletten, Line Seksjonssjef +47 22855752 line.sletten@uv.uio.no Studieadministrasjon, Studiekvalitet
Bilde av Kristin Slungård Slungård, Kristin Vit. assistent kristin.slungard@uv.uio.no
Bilde av Trine Smestad Smestad, Trine Seniorrådgiver +47 22858112 +47 932 66 453 trine.smestad@uv.uio.no Kommunikasjon, Nettpublisering, Nettredaktør, Web, forskningsformidling, prosjektledelse
Bilde av Rita Smith Smith, Rita Seniorkonsulent +47 22850019 rita.smith@ils.uio.no Utdanningsledelse, Rektorutdanningen, Studieadministrasjon, skolelederutdanning, Etter‐ og videreutdanning (EVU)
Bilde av Ole Smørdal Smørdal, Ole Forsker 93080473 ole.smordal@uv.uio.no IKT og læring, Designbasert forskning, Deltagende design, Demokrati
Bilde av Tone Dyrdal Solbrekke Solbrekke, Tone Dyrdal Professor +47 22844408 +47 91350516 t.d.solbrekke@iped.uio.no Pedagogikk, Høyere utdanning, Profesjonelt ansvar, Profesjonsutdanning, Utdanningspolitikk, Danning, Komparative og internasjonale utdanningsstudier, Universitetspedagogikk
Bilde av Yuriko Kirilovna Sosa Paredes Sosa Paredes, Yuriko Kirilovna Stipendiat +47 22844483 y.k.s.paredes@cemo.uio.no