Personer - Side 4

Søk etter ansatte og studenter

Personer 76 - 100 av 420
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Eyvind Elstad Elstad, Eyvind Professor +47 22857613 eyvind.elstad@ils.uio.no Læring og utdanning, Utdanningsledelse, Kunnskap i skolen, Kvantitative utdanningsanalyser, Utdanningsreformer, Styring av skolen
Bilde av Kirsti Lyngvær Engelien Engelien, Kirsti Lyngvær Utdanningsleder 47394552 k.l.engelien@ils.uio.no Læring og utdanning
Bilde av Britt Ulstrup  Engelsen Engelsen, Britt Ulstrup Professor emeritus +47-22855281 b.u.engelsen@iped.uio.no Pedagogikk, Læreplanstudier, Utdanningsreformer
Bilde av Silje Førland Erdal Erdal, Silje Førland Universitetslektor 95882062 s.f.erdal@ils.uio.no
Bilde av Anna Eriksen Eriksen, Anna Seniorrådgiver +47 22844915 anna.eriksen@ils.uio.no EKVA
Bilde av Tone Malmstedt Eriksen Eriksen, Tone Malmstedt Stipendiat +47 22857457 +4791302998 +4791302998 t.m.eriksen@ils.uio.no ProTed, Senter for fremragende utdanning
Bilde av Ola Erstad Erstad, Ola Instituttleder +47 22855216 +47 92421396 ola.erstad@iped.uio.no Pedagogikk, IKT og læring, Klasseromsforskning, Kunnskap i skolen, Moderne oppvekst, Skoleutvikling, Formell og uformell læring
Bilde av Rachelle Esterhazy Esterhazy, Rachelle Postdoktor +47 22858113 rachelle.esterhazy@iped.uio.no Pedagogikk, Høyere utdanning
Bilde av Håvard Johnsrud Evang Evang, Håvard Johnsrud Universitetslektor h.j.evang@ils.uio.no
Fadum Carlsen, Anne Gry Stipendiat annegrycart@vfk.no
Bilde av Eva-Signe Falkenberg Falkenberg, Eva-Signe Professor emeritus e.s.falkenberg@isp.uio.no Habilitering og rehabilitering, Spesialpedagogikk, Spesialundervisning, Språkutvikling og språkvansker
Bilde av Dag T Oddssøn  Fjeldstad Fjeldstad , Dag T Oddssøn Senior d.t.o.fjeldstad@ils.uio.no Samfunnsfagdidaktikk, Fagdidaktikk, Læring og utdanning
Bilde av Britt Oda Fosse Fosse, Britt Oda Førsteamanuensis +47 22844598 b.o.fosse@ils.uio.no Læring og utdanning
Bilde av Jon Erlend Fosvold Fosvold, Jon Erlend Førstekonsulent +47 22855060 j.e.fosvold@ils.uio.no Resepsjon
Bilde av Kristin Fedje Fredriksen Fredriksen, Kristin Fedje Kontorsjef +47 22858060 +47 99485014 k.f.fredriksen@isp.uio.no Personaladministrasjon
Fremstad, Ester Førstelektor +47 22857305 +47 41414620 ester.fremstad@iped.uio.no Universitetspedagogikk, Høyere utdanning, Samfunnsansvar
Bilde av Andreas Frey Frey, Andreas Professor II +496979835375 andreas.frey@cemo.uio.no
Bilde av Philipp Friedrich Friedrich, Philipp +47 22855526 philipp.friedrich@iped.uio.no Høyere utdanning
Bilde av Jørgen Frost Frost, Jørgen Professor emeritus jorgen.frost@isp.uio.no
Bilde av Elise Koppang Frøjd Frøjd, Elise Koppang Rådgiver +47 22850039 +47 934 41 464 e.k.frojd@uv.uio.no
Bilde av Tove Stjern Frønes Frønes, Tove Stjern Forsker +47 22844397 t.s.frones@ils.uio.no Norskfaget, Læring og utdanning, EKVA, Fagdidaktikk, LEA, Læring og utdanning, Leseforståelse
Bilde av Jo Inge Johansen Frøytlog Frøytlog, Jo Inge Johansen Stipendiat +47 22840595 j.i.j.froytlog@iped.uio.no Kvantitativ metodologi, Pedagogikk, Dialog i klasserommet, Digitale læringsomgivelser, Kvalitativ metodologi
Bilde av Anniken Furberg Furberg, Anniken Professor +47 22844914 anniken.furberg@ils.uio.no Teknologibasert læring, samarbeidslæring, læring i naturfag, interaksjonsanalyse, sosiokulturell teori
Bilde av Ida Lodding Gabrielsen Gabrielsen, Ida Lodding Stipendiat i.l.gabrielsen@ils.uio.no
Bilde av Øystein Gilje Gilje, Øystein Professor +47 22858186 oystein.gilje@uv.uio.no Pedagogikk, Barn og ungdoms utdanningsforløp, IKT og læring, Kunnskap i skolen, Moderne oppvekst