English version of this page

Personer - Side 4

Søk etter ansatte og studenter

Personer 76 - 100 av 432
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Joke Dewilde Dewilde, Joke Førsteamanuensis joke.dewilde@ils.uio.no Flerspråklighet, Lingvistisk etnografi, Sosiolingvistikk, Literacy
Bilde av Joke Dewilde Dewilde, Joke Førsteamanuensis joke.dewilde@ils.uio.no Flerspråklighet, Lingvistisk etnografi, Sosiolingvistikk, Literacy
Bilde av Vasiliki Diamanti Diamanti, Vasiliki Førsteamanuensis/Leder ved Oslo SpesialPedagogikk- og LæringsLab (Oslo SPeLL) +47-22856624 98073138 vasiliki.diamanti@isp.uio.no
Bilde av Maria Dikova Dikova, Maria Seniorrådgiver +47 22858898 maria.dikova@ils.uio.no Nordisk senter for fremragende forskning, Forskningsadministrasjon, forskningssamarbeid, internkommunikasjon, nettpublisering, nettredaktør
Bilde av Gerard Doetjes Doetjes, Gerard Førsteamanuensis og undervisningsleder +47 22844851 gerke.doetjes@ils.uio.no Fremmedspråk, Fremmedspråkdidaktikk, Tyskdidaktikk
Bilde av Jan Arild Dolonen Dolonen, Jan Arild Senioringeniør +47 22840727 +47 40202461 j.a.dolonen@uv.uio.no Pedagogikk, IKT og læring, Læringsanalyse
Bilde av Inga Dometko Dometko, Inga Førstekonsulent +47 22844260 inga.dometko@isp.uio.no Studieadministrasjon, Masterteam
Bilde av Liv  Duesund Duesund, Liv Professor Emeritus Uro i Skolen, Adferdsvansker, Spiseforstyrrelser, Selvoppfatning, Mesterlære, Ferdighetskunnskap, Kropp og læring, Fenomenologi, Tipasset fysisk aktivitet.
Bilde av Anne Grete Ebbesen Ebbesen, Anne Grete Professor emeritus +47 22857616 a.g.ebbesen@ils.uio.no Læring og utdanning, Pedagogikk, Pedagogiske grunnlagsspørsmål, Kunnskap i skolen, Identitetsprosesser og utdanning
Bilde av Toril Eggen Eggen, Toril Rådgiver +47 22855301 toril.eggen@ils.uio.no Forskningsadministrasjon, Forskningsstøtte, Ekstern finansiering, Forskerutdanning
Bilde av Mari Elken Elken, Mari mari.elken@iped.uio.no Pedagogikk, Høyere utdanning
Bilde av Eyvind Elstad Elstad, Eyvind Professor +47 22857613 eyvind.elstad@ils.uio.no Lærerutdanning, Læring og utdanning, Utdanningsledelse, Kunnskap i skolen, Kvantitative utdanningsanalyser, Utdanningsreformer, Styring av skolen
Bilde av Kirsti Lyngvær Engelien Engelien, Kirsti Lyngvær Utdanningsleder 47394552 k.l.engelien@ils.uio.no Læring og utdanning
Bilde av Britt Ulstrup  Engelsen Engelsen, Britt Ulstrup Professor emeritus +47-22855281 b.u.engelsen@iped.uio.no Pedagogikk, Læreplanstudier, Utdanningsreformer
Bilde av Silje Førland Erdal Erdal, Silje Førland Universitetslektor +47 95882062 95882062 s.f.erdal@ils.uio.no
Bilde av Anna Eriksen Eriksen, Anna Seniorrådgiver +47 22844915 anna.eriksen@ils.uio.no EKVA
Bilde av Harald Eriksen Eriksen, Harald Førsteamanuensis +47 22844341 harald.eriksen@ils.uio.no Formativ vurdering, historiedidaktikk, norskdidaktikk, tilbakemelding
Bilde av Tone Malmstedt Eriksen Eriksen, Tone Malmstedt Stipendiat +47 22857457 +4791302998 +4791302998 t.m.eriksen@ils.uio.no ProTed, Senter for fremragende utdanning
Bilde av Sigrid Ernstsen Ernstsen, Sigrid Stipendiat sigrid.ernstsen@ils.uio.no
Bilde av Ola Andres Erstad Erstad, Ola Andres Professor +47 22855216 +47 92421396 o.a.erstad@iped.uio.no Pedagogikk, IKT og læring, Klasseromsforskning, Kunnskap i skolen, Moderne oppvekst, Skoleutvikling, Formell og uformell læring
Bilde av Rachelle Esterhazy Esterhazy, Rachelle Førsteamanuensis +47 22858113 rachelle.esterhazy@iped.uio.no Pedagogikk, Høyere utdanning, Universitetspedagogikk
Bilde av Håvard Johnsrud Evang Evang, Håvard Johnsrud Universitetslektor h.j.evang@ils.uio.no
Bilde av Aurora Jacobsen Evenshaug Evenshaug, Aurora Jacobsen a.j.evenshaug@iped.uio.no Pedagogikk, Danning, Pedagogisk filosofi
Bilde av Katja Evjen Evjen, Katja Seniorkonsulent +47 22858024 katja.evjen@isp.uio.no Forskningsadministrasjon
Fadum Carlsen, Anne Gry Stipendiat annegrycart@vfk.no