Personer - Side 4

Søk etter ansatte og studenter

Personer 76 - 100 av 406
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Tone Malmstedt Eriksen Eriksen, Tone Malmstedt Stipendiat +47 22857457 +4791302998 +4791302998 t.m.eriksen@ils.uio.no ProTed, Senter for fremragende utdanning
Bilde av Ola Erstad Erstad, Ola Instituttleder +47 22855216 +47 92421396 ola.erstad@iped.uio.no Pedagogikk, IKT og læring, Klasseromsforskning, Kunnskap i skolen, Moderne oppvekst, Skoleutvikling, Formell og uformell læring
Bilde av Rachelle Esterhazy Esterhazy, Rachelle Postdoktor +47 22858113 rachelle.esterhazy@iped.uio.no Pedagogikk, Høyere utdanning
Bilde av Anne Elvigen Evandt Evandt, Anne Elvigen Seniorkonsulent +47 22858276 a.e.evandt@uv.uio.no Forskerutdanning, Rekvisita, Forskningsadministrasjon
Evang, Håvard Johnsrud Universitetslektor h.j.evang@ils.uio.no
Fadum Carlsen, Anne Gry Stipendiat annegrycart@vfk.no
Bilde av Eva-Signe Falkenberg Falkenberg, Eva-Signe Professor emeritus e.s.falkenberg@isp.uio.no Habilitering og rehabilitering, Spesialpedagogikk, Spesialundervisning, Språkutvikling og språkvansker
Fevolden, Benedikte Homme b.h.fevolden@ils.uio.no
Bilde av Dag T Oddssøn  Fjeldstad Fjeldstad , Dag T Oddssøn Senior d.t.o.fjeldstad@ils.uio.no Samfunnsfagdidaktikk, Fagdidaktikk, Læring og utdanning
Bilde av Britt Oda Fosse Fosse, Britt Oda Førsteamanuensis +47 22844598 b.o.fosse@ils.uio.no Læring og utdanning
Bilde av Jon Erlend Fosvold Fosvold, Jon Erlend Førstekonsulent +47 22855060 j.e.fosvold@ils.uio.no Resepsjon
Bilde av Kristin Fedje Fredriksen Fredriksen, Kristin Fedje Kontorsjef +47 22858060 +47 99485014 k.f.fredriksen@isp.uio.no Personaladministrasjon
Bilde av Ester Fremstad Fremstad, Ester Førstelektor +47 22857305 +47 41414620 ester.fremstad@iped.uio.no Universitetspedagogikk, Høyere utdanning, Samfunnsansvar
Bilde av Andreas Frey Frey, Andreas Professor II +496979835375 andreas.frey@cemo.uio.no
Bilde av Philipp Friedrich Friedrich, Philipp Forsker +47 22855526 philipp.friedrich@iped.uio.no Høyere utdanning
Bilde av Jørgen Frost Frost, Jørgen Professor emeritus jorgen.frost@isp.uio.no
Bilde av Tove Stjern Frønes Frønes, Tove Stjern Forsker +47 22844397 t.s.frones@ils.uio.no Norskfaget, Læring og utdanning, EKVA, Fagdidaktikk, LEA, Læring og utdanning, Leseforståelse
Bilde av Jo Inge Johansen Frøytlog Frøytlog, Jo Inge Johansen Stipendiat +47 22840595 j.i.j.froytlog@iped.uio.no Kvantitativ metodologi, Pedagogikk, Dialog i klasserommet, Digitale læringsomgivelser, Kvalitativ metodologi
Bilde av Anniken Furberg Furberg, Anniken Professor +47 22844914 anniken.furberg@ils.uio.no Teknologibasert læring, samarbeidslæring, læring i naturfag, interaksjonsanalyse, sosiokulturell teori
Bilde av Ida Lodding Gabrielsen Gabrielsen, Ida Lodding Stipendiat i.l.gabrielsen@ils.uio.no
Bilde av Øystein Gilje Gilje, Øystein Førsteamanuensis +47 22858186 oystein.gilje@uv.uio.no Pedagogikk, Barn og ungdoms utdanningsforløp, IKT og læring, Kunnskap i skolen, Moderne oppvekst
Bilde av Gunnar Gjone Gjone, Gunnar Professor emeritus gunnar.gjone@ils.uio.no Matematikkdidaktikk, Læring og utdanning, Fagdidaktikk
Bilde av Silje Kristin Gloppen Gloppen, Silje Kristin Stipendiat +47 99690769 +47-99690769 s.k.gloppen@ils.uio.no
Gobinath, Jannani Førstekonsulent +47 22856068 jannani.gobinath@uv.uio.no Bestilling, Innkjøp, Basware, Fakturaer, HR-Portalen, Regnskap, Lønn
Goebel, Silke Melanie Professor II s.m.goebel@isp.uio.no