Personer - Side 4

Søk etter ansatte og studenter

Personer 76 - 100 av 408
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Rachelle Esterhazy Esterhazy, Rachelle Universitetslektor +47-22858113 rachelle.esterhazy@iped.uio.no Høyere utdanning, Pedagogikk
Bilde av Anne Elvigen Evandt Evandt, Anne Elvigen Seniorkonsulent +47-22858276 a.e.evandt@uv.uio.no Forskerutdanning, Rekvisita, Forskningsadministrasjon
Evang, Håvard Johnsrud h.j.evang@ils.uio.no
Fadum Carlsen, Anne Gry Stipendiat annegrycart@vfk.no
Fevolden, Benedikte Homme Rådgiver +47-22844416 b.h.fevolden@ils.uio.no
Feyer, Frida Karine Vitenskapelig assistent f.k.feyer@cemo.uio.no
Bilde av Dag T Oddssøn  Fjeldstad Fjeldstad , Dag T Oddssøn Senior d.t.o.fjeldstad@ils.uio.no Samfunnsfagdidaktikk, Fagdidaktikk, Læring og utdanning
Bilde av Britt Oda Fosse Fosse, Britt Oda Førsteamanuensis +47-22844598 b.o.fosse@ils.uio.no Læring og utdanning
Bilde av Jon Erlend Fosvold Fosvold, Jon Erlend Førstekonsulent +47-22855060 j.e.fosvold@ils.uio.no Resepsjon
Fredlund, Tobias Postdoktor tobias.fredlund@ils.uio.no Variasjonsteori, Klasseromsforskning, Fagdidaktikk, Lærerutdanning, Naturfagdidaktikk, Sosialsemiotikk
Bilde av Kristin Fedje Fredriksen Fredriksen, Kristin Fedje Kontorsjef +47-22858060 +47 99485014 k.f.fredriksen@isp.uio.no Personaladministrasjon
Bilde av Ester Fremstad Fremstad, Ester Førstelektor +47-22857305 +47-41414620 ester.fremstad@iped.uio.no Universitetspedagogikk, Høyere utdanning, Samfunnsansvar
Bilde av Andreas Frey Frey, Andreas Professor II +493641945348 andreas.frey@cemo.uio.no
Bilde av Philipp Friedrich Friedrich, Philipp Stipendiat +47-22855526 philipp.friedrich@iped.uio.no Høyere utdanning
Bilde av Jørgen Frost Frost, Jørgen Professor emeritus jorgen.frost@isp.uio.no
Bilde av Tove Stjern Frønes Frønes, Tove Stjern Forsker +47-22844397 t.s.frones@ils.uio.no Norskfaget, Læring og utdanning, EKVA, Fagdidaktikk, LEA, Læring og utdanning, Leseforståelse
Bilde av Jo Inge Johansen Frøytlog Frøytlog, Jo Inge Johansen Stipendiat +47-22840595 j.i.j.froytlog@iped.uio.no Kvantitativ metodologi, Pedagogikk, Dialog i klasserommet, Digitale læringsomgivelser, Kvalitativ metodologi
Bilde av Anniken Furberg Furberg, Anniken Førsteamanuensis +47-22844914 anniken.furberg@ils.uio.no Teknologibasert læring, samarbeidslæring, læring i naturfag, interaksjonsanalyse, sosiokulturell teori
Bilde av Ida Lodding Gabrielsen Gabrielsen, Ida Lodding Forsker i.l.gabrielsen@ils.uio.no
Bilde av Veerle Garrels Garrels, Veerle Stipendiat +47-22858108 veerle.garrels@isp.uio.no
Bilde av Øystein Gilje Gilje, Øystein Førsteamanuensis +47-22858186 oystein.gilje@ils.uio.no IKT og læring, Barn og ungdoms utdanningsforløp, Moderne oppvekst, Kunnskap i skolen, Pedagogikk
Bilde av Torgrim  Gjesme Gjesme, Torgrim Professor emeritus torgrim.gjesme@iped.uio.no Pedagogikk, Lære å prestere, Motivasjon
Bilde av Gunnar Gjone Gjone, Gunnar Professor emeritus gunnar.gjone@ils.uio.no Matematikkdidaktikk, Læring og utdanning, Fagdidaktikk
Bilde av Silje Kristin Gloppen Gloppen, Silje Kristin Stipendiat +47-99690769 +47-99690769 s.k.gloppen@ils.uio.no
Gobinath, Jannani Førstekonsulent +47-22856068 jannani.gobinath@uv.uio.no Bestilling, Innkjøp, Basware, Fakturaer, HR-Portalen, Regnskap