Personer - Side 3

Søk etter ansatte og studenter

 

Personer 51 - 75 av 109
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Anders Kluge Kluge, Anders Forsker +47 22840710 anders.kluge@iped.uio.no Interaksjonsdesign, IKT og læring, Pedagogikk
Bilde av Rebecca Knoph Knoph, Rebecca Stipendiat +47 22857802 +47 40844380 rebecca.knoph@iped.uio.no Pedagogikk, Kvantitativ metodologi, Språkutvikling, Testutvikling, Item Response Theory
Bilde av Svitlana Kucherenko Kucherenko, Svitlana Stipendiat +47 22840854 svitlana.kucherenko@iped.uio.no Språk og leseforståelse, Pedagogikk, Tospråklig utvikling, Minoritetsspråklige barn og unge
Bilde av Tone Kvernbekk Kvernbekk, Tone Professor, instituttleder +47-22858164 tone.kvernbekk@iped.uio.no Pedagogisk filosofi, vitenskapsteori, argumentasjonsteori og narrativ teori
Bilde av Elisabeth Josefine Lackner Lackner, Elisabeth Josefine Stipendiat +47 22854012 +47 97734619 e.j.lackner@iped.uio.no Utdanningspolitikk, Høyere utdanning, Utdanningsreformer, Organisering og styring av utdanningsinstitusjoner
Bilde av Leif Christian Lahn Lahn, Leif Christian Professor emeritus l.c.lahn@iped.uio.no Pedagogikk, Arbeidslivslæring, IKT og læring, Kvalitativ metodologi, Voksenopplæring
Bilde av Thomas de Lange Lange, Thomas de Professor +47 22858558 t.de.lange@iped.uio.no Pedagogikk, IKT og læring, Aktivitetsteori, interaksjonsanalyse, Universitetspedagogikk
Bilde av Jesper Eckhardt Larsen Larsen, Jesper Eckhardt Førsteamanuensis +47 22844711 j.e.larsen@iped.uio.no Pedagogikk, Utdanningshistorie, Komparative og internasjonale utdanningsstudier
Bilde av Natalia Latini Latini, Natalia Stipendiat +47 22857033 natalia.latini@iped.uio.no Pedagogikk, Leseforståelse og tekstbasert læring, Digitale læringsomgivelser
Bilde av Joshua Lawrence Lawrence, Joshua Professor +47 22858153 joshua.lawrence@iped.uio.no Pedgaogikk, Leseforståelse og tekstbasert læring, Kvantitativ metodologi
Bilde av Ratib Lekhal Lekhal, Ratib Førsteamanuensis +47 22855528 ratib.lekhal@iped.uio.no Pedagogikk, Barnehage, Sosioemosjonell utvikling
Bilde av Arne Ola Lervåg Lervåg, Arne Ola Professor +47 22844701 a.o.lervag@iped.uio.no Leseforståelse og tekstbasert læring, Minoritetsspråklige barn og unge, Språkutvikling og språkvansker, Pedagogikk
Bilde av Elin Rødahl Lie Lie, Elin Rødahl Stipendiat +47 22855607 e.r.lie@iped.uio.no Pedagogikk, Kjønnsforskning, Danning, Pedagogisk filosofi, Likestilling
Bilde av Kristina Torine Litherland Litherland, Kristina Torine Stipendiat k.t.litherland@iped.uio.no Pedagogikk, IKT og læring
Bilde av Fengshu Liu Liu, Fengshu Professor +47 22856163 fengshu.liu@iped.uio.no kvalitative metoder, Komparative og internasjonale utdanningsstudier, Identitetprosesser og læring, Kjønnsforskning, Danning, Kjønn, Kina, Pedagogikk, Moderne oppvekst, Norge, Ungdom, Generasjon
Bilde av Sten Ludvigsen Ludvigsen, Sten Professor 74652 95774652 +4795774652 stenl@iped.uio.no læring, digitalisering, kvalitative og kvantitative metoder, interaksjonsanalyse, læring av fag i skolen, læring av generisk kunnskap og ferdigheter, digitale plattformer i utdanning, læringsanalyse, vitenskapsteori
Bilde av Paola Løvland Løvland, Paola Seniorkonsulent +47 22844479 paola.lovland@iped.uio.no Universitetspedagogikk - Administrativ koordinator, Felles studentsystem FS, eBilag - koordinator
Bilde av Gunnlaugur Magnùsson Magnùsson, Gunnlaugur Postdoktor gunnlaugur.magnusson@iped.uio.no Pedagogikk, Utdanningsreformer, Utdanningspolitikk
Bilde av Sharanya Manivasagam Manivasagam, Sharanya Overingeniør +47-93862270 sharanya.manivasagam@iped.uio.no EngageLab
Bilde av Olga Mukhina Mukhina, Olga Seniorkonsulent +47 22854286 olga.mukhina@iped.uio.no Forskningsadministrasjon, Studieadministrasjon, Timeplanlegging
Bilde av Hannah Mülder Mülder, Hannah Stipendiat +47 22844427 hannah.mulder@iped.uio.no Pedaogikk, Høyere utdanning
Bilde av Åsa Mäkitalo Mäkitalo, Åsa Professor asa.makitalo@iped.uio.no Pedagogikk, Arbeidslisvlæring, Profesjonskunnskap
Bilde av Anders Mørch Mørch, Anders Professor +47 22840713 +47-48021736 anders.morch@iped.uio.no Pedagogikk, IKT og læring, Arbeidslivslæring, Læring gjennom design, Samarbeidslæring, Programmering i skolen, Læringsanalyse, Forskerutdanning
Bilde av Peter Maassen Maassen, Peter Professor +47 22844122 peter.maassen@iped.uio.no Høyere utdanning, Pedagogikk
Bilde av Monika Bærøe Nerland Nerland, Monika Bærøe Professor +47 22858172 +47-93639793 m.b.nerland@iped.uio.no Pedagogikk, Profesjonskunnskap, Profesjonsutdanning, Høyere utdanning, Arbeidslivslæring, Kunnskapspraksiser