English version of this page

Personer - Side 3

Søk etter ansatte og studenter

 

Personer 51 - 75 av 108
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Elisabeth Josefine Lackner Lackner, Elisabeth Josefine Stipendiat +47 22854012 +47 97734619 e.j.lackner@iped.uio.no Utdanningspolitikk, Høyere utdanning, Utdanningsreformer, Organisering og styring av utdanningsinstitusjoner
Bilde av Leif Christian Lahn Lahn, Leif Christian Professor emeritus l.c.lahn@iped.uio.no Pedagogikk, Arbeidslivslæring, IKT og læring, Kvalitativ metodologi, Voksenopplæring
Bilde av Natalia Latini Latini, Natalia Vitenskapelig assistent +47 22857033 natalila@student.uv.uio.no Pedagogikk, Leseforståelse og tekstbasert læring, Digitale læringsomgivelser
Bilde av Joshua Lawrence Lawrence, Joshua Professor +47 22858153 joshua.lawrence@iped.uio.no Pedgaogikk, Leseforståelse og tekstbasert læring, Kvantitativ metodologi
Bilde av Ratib Lekhal Lekhal, Ratib Førsteamanuensis +47 22855528 ratib.lekhal@iped.uio.no Pedagogikk, Barnehage, Sosioemosjonell utvikling
Bilde av Arne Ola Lervåg Lervåg, Arne Ola Professor +47 22844701 a.o.lervag@iped.uio.no Leseforståelse og tekstbasert læring, Minoritetsspråklige barn og unge, Språkutvikling og språkvansker, Pedagogikk
Bilde av Elin Rødahl Lie Lie, Elin Rødahl Stipendiat +47 22855607 e.r.lie@iped.uio.no Pedagogikk, Kjønnsforskning, Danning, Pedagogisk filosofi, Likestilling
Bilde av Kristina Torine Litherland Litherland, Kristina Torine Stipendiat +47 22840915 k.t.litherland@iped.uio.no Pedagogikk, IKT og læring
Bilde av Fengshu Liu Liu, Fengshu Professor +47 22856163 fengshu.liu@iped.uio.no kvalitative metoder, Komparative og internasjonale utdanningsstudier, Identitetprosesser og læring, Kjønnsforskning, Danning, Kjønn, Kina, Pedagogikk, Moderne oppvekst, Norge, Ungdom, Generasjon
Bilde av Sten Ludvigsen Ludvigsen, Sten Professor 74652 95774652 +4795774652 stenl@iped.uio.no læring, digitalisering, kvalitative og kvantitative metoder, interaksjonsanalyse, læring av fag i skolen, læring av generisk kunnskap og ferdigheter, innovasjon i skolen, digitale plattformer i utdanning, læringsanalyse, vitenskapsteori
Bilde av Paola Løvland Løvland, Paola Seniorkonsulent +47 22844479 paola.lovland@iped.uio.no Universitetspedagogikk - Administrativ koordinator, Felles studentsystem FS, eBilag - koordinator
Bilde av Gunnlaugur Magnùsson Magnùsson, Gunnlaugur Postdoktor gunnlaugur.magnusson@iped.uio.no Pedagogikk, Utdanningsreformer, Utdanningspolitikk
Bilde av Sharanya Manivasagam Manivasagam, Sharanya Overingeniør +47-93862270 sharanya.manivasagam@iped.uio.no EngageLab
Bilde av Anna Mavroudi Mavroudi, Anna Førsteamanuensis +47 22857095 anna.mavroudi@iped.uio.no Høyere utdanning, IKT og læring, Læringsanalyse, Universitetspedagogikk
Bilde av Olga Mukhina Mukhina, Olga Rådgiver +47 22854286 olga.mukhina@iped.uio.no Forskningsadministrasjon, Studieadministrasjon, Timeplanlegging
Bilde av Hannah Mülder Mülder, Hannah Stipendiat +47 22844427 hannah.mulder@iped.uio.no Pedaogikk, Høyere utdanning
Bilde av Åsa Mäkitalo Mäkitalo, Åsa Professor +47 22855033 asa.makitalo@iped.uio.no Pedagogikk, Profesjonskunnskap, Arbeidslivslæring
Bilde av Anders Mørch Mørch, Anders Professor +47 22840713 +47-48021736 anders.morch@iped.uio.no Pedagogikk, IKT og læring, Arbeidslivslæring, Læring gjennom design, Samarbeidslæring, Programmering i skolen, Læringsanalyse, Forskerutdanning
Bilde av Peter Maassen Maassen, Peter Professor +47 22844122 peter.maassen@iped.uio.no Høyere utdanning, Pedagogikk
Bilde av Monika Bærøe Nerland Nerland, Monika Bærøe Professor +47 22858172 +47-93639793 m.b.nerland@iped.uio.no Pedagogikk, Profesjonskunnskap, Profesjonsutdanning, Høyere utdanning, Arbeidslivslæring, Kunnskapspraksiser
Bilde av Richard Nesnass Nesnass, Richard Senioringeniør +47-99871678 richard.nesnass@iped.uio.no EngageLab
Bilde av Dilman Nomat Nomat, Dilman Stipendiat +47 22854125 dilman.nomat@iped.uio.no Pedagogikk, Tospråklig utvikling, Minoritetsspråklige barn og unge
Bilde av Kenneth Pettersen Pettersen, Kenneth Stipendiat +47 22859119 kenneth.pettersen@iped.uio.no Lek, Moderne oppvekst, IKT og læring, Literacy
Bilde av Palmyre Pierroux Pierroux, Palmyre Professor, forskningsleder +4745432464 palmyre.pierroux@iped.uio.no Education, Informal learning, Digital learning environments
Bilde av Ingvill Rasmussen Rasmussen, Ingvill Professor +47 22840749 ingvill.rasmussen@iped.uio.no Pedagogikk, IKT og læring, Samarbeidslæring, Kvalitativ metodologi, Sosiale medier, Samtaler, Klasseromsforskning, Literacy, Rådgivning, Design-based research, Dialog i klasserommet, 21st century skill