English version of this page

Personer - Side 3

Søk etter ansatte og studenter

 

Personer 51 - 75 av 163
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Jeffrey B.  Hall Hall, Jeffrey B. Førsteamanuensis (+47) 22857617 jeffrey.hall@ils.uio.no Utdanningsledelse, Utdanningsrett, Styring av utdanning, Tilsyn
Bilde av Kirsten Marie Hartvigsen Hartvigsen, Kirsten Marie Førsteamanuensis k.m.hartvigsen@ils.uio.no
Bilde av Ida Katrine Riksaasen Hatlevik Hatlevik, Ida Katrine Riksaasen Professor 98005256 i.k.r.hatlevik@ils.uio.no
Hatlevik, Ove Edvard Professor o.e.hatlevik@ils.uio.no EKVA, Læringsstrategier, Psykometri, Læring og utdanning, Motivasjon
Bilde av Magnus Heie Heie, Magnus Rådgiver +47 22844850 97605224 magnus.heie@ils.uio.no Forskningsformidling, ProTed, Nettpublisering
Bilde av Glenn Ole Hellekjær Hellekjær, Glenn Ole Professor +47 22857364 +47 92831622 g.o.hellekjar@ils.uio.no Læring og utdanning, Fagdidaktikk, Engelskdidaktikk, Fremmedspråk
Bilde av Arne Hole Hole, Arne Førsteamanuensis +47 22855048 arne.hole@ils.uio.no Matematikk, Matematikkdidaktikk, TIMSS
Bilde av Siv Bergheim Holen Holen, Siv Bergheim Seniorkonsulent +47 22856580 s.b.holen@ils.uio.no
Bilde av Brigt Hope Hope, Brigt Seniorkonsulent +47 22855036 986 70 851 brigt.hope@ils.uio.no Opptak, Personaladministrasjon
Bilde av Laura Isabelle Hultberg Hultberg, Laura Isabelle Stipendiat l.i.hultberg@ils.uio.no utdanning for bærekraft, Kritisk pedagogikk, Demokrati, Geografididaktikk, Samfunnsfagdidaktikk, Øko-marxisme, Post-politikk, Historisk materialisme
Bilde av Tove Seiness Hunskaar Hunskaar, Tove Seiness Stipendiat +47 22854158 t.s.hunskaar@ils.uio.no Læring og utdanning
Bilde av Rita Elisabeth Hvistendahl Hvistendahl, Rita Elisabeth Dekan +47 22844030 97128718 r.e.hvistendahl@uv.uio.no Læring og utdanning, Fagdidaktikk, Norskdidaktikk
Hyldmo, Kirsti Rådgiver +47 22854299 kirsti.hyldmo@ils.uio.no
Hårsaker, Tove Seniorkonsulent tove.harsaker@ils.uio.no
Bilde av Celine Simers Iversen Iversen, Celine Simers Seniorkonsulent c.s.iversen@ils.uio.no Norskdidaktikk, Literacy, Flerspråklighet, Transspråking, Kritisk literacy, Lesing
Bilde av Hilde Marie Madsø Jacobsen Jacobsen, Hilde Marie Madsø Stipendiat +47 22844821 h.m.m.jacobsen@ils.uio.no
Jammeh, Binta-Victoria Universitetslektor b.v.jammeh@ils.uio.no
Bilde av Misha Frame Jemsek Jemsek, Misha Frame Rådgiver +47 22854193 +47 91001955 m.f.jemsek@ils.uio.no Nordisk senter for fremragende forskning
Bilde av Anneli Jarnvig Jensen Jensen, Anneli Jarnvig Seniorkonsulent +47 22850348 a.j.jensen@ils.uio.no Praksis, eksamen
Bilde av Fredrik Jensen Jensen, Fredrik Forsker +47 22844591 fredrik.jensen@ils.uio.no
Bilde av Ragnhild Engdal Jensen Jensen, Ragnhild Engdal Seniorkonsulent r.e.jensen@ils.uio.no EKVA
Bilde av Ruth Jensen Jensen, Ruth Førsteamanuensis +47 22844857 +4745411604 ruth.jensen@ils.uio.no Læring og utdanning, utdanningsledelse, sosiokulturell teori, Interaksjonsanalyse, Aktivitetsteori
Bilde av Inga Staal  Jenset Jenset, Inga Staal Førsteamanuensis 22855042 98853440 i.s.jenset@ils.uio.no Lærerutdanning, Lærerutdanningsforskning, Praksis, Pedagogikk, Fagdidaktikk, Klasseromsforskning
Bilde av Doris Jorde Jorde, Doris Professor og leder av ProTed +47 22856110 +47 93406990 93406990 doris.jorde@ils.uio.no
Bilde av Alfredo Jornet Gil Jornet Gil, Alfredo Professor +47 22840146 95156142 a.j.gil@ils.uio.no Pedagogikk, IKT og læring, Meningsdanning, Læringskontekst, Blandede virkeligheter