Personer - Side 3

Søk etter ansatte og studenter

 

Personer 51 - 75 av 159
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Magnus Heie Heie, Magnus Rådgiver +47 22844850 97605224 magnus.heie@ils.uio.no Forskningsformidling, ProTed, Nettpublisering
Bilde av Glenn Ole Hellekjær Hellekjær, Glenn Ole Professor +47 22857364 +47 92831622 g.o.hellekjar@ils.uio.no Læring og utdanning, Fagdidaktikk, Engelskdidaktikk, Fremmedspråk
Bilde av Kristin Helstad Helstad, Kristin Førsteamanuensis +47 22854066 +47 95273101 95273101 kristin.helstad@ils.uio.no Utdanningsledelse, Læring og utdanning, Norskdidaktikk, Skoleutvikling
Bilde av Arne Hole Hole, Arne Førsteamanuensis +47 22855048 arne.hole@ils.uio.no Matematikk, Matematikkdidaktikk, TIMSS
Bilde av Siv Bergheim Holen Holen, Siv Bergheim Førstekonsulent +47 22856580 s.b.holen@ils.uio.no
Bilde av Brigt Hope Hope, Brigt Seniorkonsulent +47 22855036 986 70 851 brigt.hope@ils.uio.no Opptak, Personaladministrasjon
Bilde av Laura Isabelle Hultberg Hultberg, Laura Isabelle Stipendiat l.i.hultberg@ils.uio.no utdanning for bærekraft, Kritisk pedagogikk, Demokrati, Geografididaktikk, Samfunnsfagdidaktikk, Øko-marxisme, Post-politikk, Historisk materialisme
Bilde av Tove Seiness Hunskaar Hunskaar, Tove Seiness Stipendiat +47 22854158 t.s.hunskaar@ils.uio.no Læring og utdanning
Bilde av Rita Elisabeth Hvistendahl Hvistendahl, Rita Elisabeth Dekan +47 22844030 97128718 r.e.hvistendahl@uv.uio.no Læring og utdanning, Fagdidaktikk, Norskdidaktikk
Hyldmo, Kirsti Rådgiver +47 22854299 kirsti.hyldmo@ils.uio.no
Hårsaker, Tove Seniorkonsulent tove.harsaker@ils.uio.no
Bilde av Hilde Marie Madsø Jacobsen Jacobsen, Hilde Marie Madsø Stipendiat +47 22844821 h.m.m.jacobsen@ils.uio.no
Bilde av Anneli Jarnvig Jensen Jensen, Anneli Jarnvig Førstekonsulent +47 22850348 a.j.jensen@ils.uio.no
Bilde av Fredrik Jensen Jensen, Fredrik Forsker +47 22844591 fredrik.jensen@ils.uio.no
Bilde av Ragnhild Engdal Jensen Jensen, Ragnhild Engdal Stipendiat r.e.jensen@ils.uio.no EKVA
Bilde av Ruth Jensen Jensen, Ruth Førsteamanuensis +47 22844857 +4745411604 ruth.jensen@ils.uio.no Læring og utdanning, utdanningsledelse, sosiokulturell teori, Interaksjonsanalyse, Aktivitetsteori
Bilde av Inga Staal  Jenset Jenset, Inga Staal Førsteamanuensis 22855042 98853440 i.s.jenset@ils.uio.no Lærerutdanning, Lærerutdanningsforskning, Praksis, Pedagogikk, Fagdidaktikk, Klasseromsforskning
Bilde av Doris Jorde Jorde, Doris Professor og leder av ProTed +47 22856110 +47 93406990 93406990 doris.jorde@ils.uio.no
Bilde av Alfredo Jornet Gil Jornet Gil, Alfredo Professor +47 22840146 +4795156142 95156142 a.j.gil@ils.uio.no Pedagogikk, IKT og læring, Meningsdanning, Læringskontekst, Blandede virkeligheter
Kalsoom, Amina Seniorkonsulent +47 22854157 amina.kalsoom@ils.uio.no Studieadministrasjon
Bilde av Jasmina Kazazic Kazazic, Jasmina Førstekonsulent 22855072 jasmina.kazazic@ils.uio.no
Bilde av Magdalena Kersting Kersting, Magdalena Postdoktor magdalena.kersting@ils.uio.no Fysikk, Matematikk, Fysikkdidaktikk, Teknologibasert læring
Bilde av Marit Kjærnsli Kjærnsli, Marit Førsteamanuensis +47 22854153 +47 97726569 marit.kjarnsli@ils.uio.no EKVA, Læring og utdanning
Bilde av Kirsti Klette Klette, Kirsti Professor +47 22855285 +47 93446608 kirsti.klette@ils.uio.no Læring og utdanning, Pedagogikk, Klasseromsforskning, Videoanalyse, Læringsutbytte
Bilde av Heidi Kleveland Kleveland, Heidi Universitetslektor +47 41221640 heidi.kleveland@ils.uio.no Læring og undervisning, utdanningsledelse, styring og ledelse, ledelse av læreplanarbeid