Personer - Side 2

Søk etter ansatte og studenter

 

Personer 26 - 50 av 113
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Ester Fremstad Fremstad, Ester Førstelektor +47 22857305 +47 41414620 ester.fremstad@iped.uio.no Universitetspedagogikk, Høyere utdanning, Samfunnsansvar
Bilde av Philipp Friedrich Friedrich, Philipp +47 22855526 philipp.friedrich@iped.uio.no Høyere utdanning
Bilde av Jo Inge Johansen Frøytlog Frøytlog, Jo Inge Johansen j.i.j.froytlog@iped.uio.no Kvantitativ metodologi, Pedagogikk, Dialog i klasserommet, Digitale læringsomgivelser, Kvalitativ metodologi
Bilde av Germán García Grande Grande, Germán García Stipendiat +47 22855303 +47-46788674 g.g.grande@iped.uio.no Pedagogikk, Leseforståelse og tekstbasert læring
Bilde av Ulf Tero Grefsgård Grefsgård, Ulf Tero Seniorkonsulent +47 22858150 u.t.grefsgard@iped.uio.no Nettpublisering, Forskningsadministrasjon, Cristin
Bilde av Terje Grønning Grønning, Terje Professor +47 22855336 terje.gronning@iped.uio.no Arbeidslivslæring, Entreprenørskap, Innovasjon, Organisasjonsteori, Organisasjonsutvikling
Bilde av Cindy Grønsberg Grønsberg, Cindy Seniorkonsulent +47 22844474 cindy.gronsberg@iped.uio.no Studieadministrasjon, Bachelor i pedagogikk, UVEXFAC, Økonomi, Bilag, Personaladministrasjon, Refusjon, Reise, Sykemelding
Bilde av Vibeke Grøver Grøver, Vibeke Professor +47 22857601 vibeke.grover@iped.uio.no Pedagogikk, Leseforståelse og tekstbasert læring, Minoritetsspråklige barn og unge, Språkutvikling og språkvansker
Bilde av Ridah Haider Haider, Ridah Førstekonsulent +47 22855352 ridah.haider@iped.uio.no Bestilling, Innkjøp, Resepsjon, KUL masterprogram
Bilde av Mervi Anneli Hasu Hasu, Mervi Anneli Førsteamanuensis +47 22854336 m.a.hasu@iped.uio.no Arbeidslivslæring, Pedagogikk
Bilde av Kristinn Hegna Hegna, Kristinn Professor +47 22840711 +47 41445341 kristinn.hegna@iped.uio.no Pedagogikk, Moderne oppvekst, Barn og ungdoms utdanningsforløp, Identitet, Kjønn, Etnisitet, Seksualitet, Sosial ulikhet og utdanning, Yrkesfag, Overganger, Kvalitativ metodologi, Kvantitative utdanningsanalyser
Bilde av Mia Cecilie Heller Heller, Mia Cecilie +47 22855517 m.c.heller@iped.uio.no Minoritetsspråklige barn og unge, Pedagogikk, Lese- og skrivevansker
Bilde av Hege Yvonne Hermansen Hermansen, Hege Yvonne Førsteamanuensis +47 22858803 +47-90882506 h.y.hermansen@iped.uio.no Profesjonskunnskap, Lærerutdanning, Kunnskapspraksiser, Vurdering, Lærerprofesjonalitet og profesjonsutvikling, Lærersamarbeid, Høyere utdanning
Bilde av Per  Hetland Hetland, Per Professor emeritus +47-98888166 per.hetland@iped.uio.no IKT og læring, Kunnskapsorganisasjoner, Kommunikasjon av forskning og teknologi
Bilde av Annette Hjelmevold Hjelmevold, Annette Seniorkonsulent +47 22855355 annette.hjelmevold@iped.uio.no Studieadministrasjon, Master i PPR, Allmennmaster, Masteropptak, Tildeling av veildere norsk master
Bilde av Kjetil Horn Hogstad Hogstad, Kjetil Horn Universitetslektor +47 22844883 k.h.hogstad@iped.uio.no Pedagogikk, Pedagogisk filosofi, Danning, Ontologi
Bilde av Hansjörg  Hohr Hohr, Hansjörg Professor emeritus hansjorg.hohr@iped.uio.no Pedagogikk, Pedagogisk filosofi, Estetikk, Lek, Folkeeventyr, Danning, Demokrati
Bilde av Magnus Hontvedt Hontvedt, Magnus Førsteamanuensis +47 93653245 magnus.hontvedt@iped.uio.no Pedagogikk, IKT og læring, Høyere utdanning
Bilde av Bernadette Hörmann Hörmann, Bernadette Postdoktor +47 22858151 bernadette.hormann@iped.uio.no Pedagogikk, Komparative og internasjonale utdanningsstudier, Didaktikk, Danning
Bilde av Samia Iram Iram, Samia Førstekonsulent +47 22855356 samia.iram@iped.uio.no Studenthenvendelser, Studieadministrasjon, Masterprogram KUL og KULA
Bilde av Harald Jarning Jarning, Harald Førsteamanuensis +47 22856283 harald.jarning@iped.uio.no Didaktikk, Pedagogikk, Lærerutdanning, Utdanningshistorie
Bilde av Karen Jensen Jensen, Karen Professor +47 22855357 karen.jensen@iped.uio.no Pedagogikk, Høyere utdanning, Profesjonskunnskap, Profesjonslæring
Bilde av Karl Øyvind Jordell Jordell, Karl Øyvind Professor emeritus +47 98478054 k.o.jordell@iped.uio.no Pedagogikk, Lærerutdanning, Lærerutdanningsforskning
Bilde av Rogers Kaliisa Kaliisa, Rogers Stipendiat +47 22845318 rogers.kaliisa@iped.uio.no Pedagogikk, IKT og læring, Digitale læringsomgivelser
Bilde av Berit Karseth Karseth, Berit Professor +47 22855292 berit.karseth@iped.uio.no Pedagogikk, Høyere utdanning, Læreplanstudier, Utdanningsreformer