Vitenskapelige ansatte - Side 5

Personer 101 - 125 av 292
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Hansjörg Hohr Hohr, Hansjörg +47-22855287 hansjorg.hohr@iped.uio.no Pedagogisk filosofi, Pedagogikk, Folkeeventyr, Estetikk, Danning, Lek, Demokrati
Bilde av Silje Hokstad Hokstad, Silje Stipendiat +47-22858107 +47 48110271 silje.hokstad@isp.uio.no
Bilde av Arne Hole Hole, Arne Førsteamanuensis +47-22855048 arne.hole@ils.uio.no Matematikk, Matematikkdidaktikk, TIMSS
Bilde av Nataliya Honcharova Honcharova, Nataliya Vitenskapelig assistent +47-22856072 nataliya.honcharova@isp.uio.no
Bilde av Magnus Hontvedt Hontvedt, Magnus Førsteamanuensis +47-93653245 magnus.hontvedt@iped.uio.no Pedagogikk, IKT og læring, Høyere utdanning
Bilde av Sylvi Stenersen Hovdenak Hovdenak, Sylvi Stenersen +47-22857877 s.s.hovdenak@ils.uio.no Læring og utdanning
Bilde av Elisabeth Hovdhaugen Hovdhaugen, Elisabeth Førstelektor elisabeth.hovdhaugen@iped.uio.no Utdanningsreformer, Høyere utdanning, Pedagogikk
Bilde av Charles Hulme Hulme, Charles Professor II +47-22858027 charles.hulme@isp.uio.no
Bilde av Tove Seiness Hunskaar Hunskaar, Tove Seiness Universitetslektor +47-22854158 t.s.hunskaar@ils.uio.no Læring og utdanning
Bilde av Rita Hvistendahl Hvistendahl, Rita Instituttleder 22844030 97128718 r.e.hvistendahl@ils.uio.no Læring og utdanning, Fagdidaktikk, Norskdidaktikk
Bilde av Bernadette Hörmann Hörmann, Bernadette Postdoktor +47-22858151 bernadette.hormann@iped.uio.no Pedagogikk, Komparative og internasjonale utdanningsstudier, Didaktikk, Danning
Bilde av Haakon Thorbergsen Haakstad Haakstad, Haakon Thorbergsen Stipendiat +47-22844481 h.t.haakstad@cemo.uio.no
Ingulfsen, Line Stipendiat +47-22852920 +4797599159 line.ingulfsen@ils.uio.no Pedagogikk, IKT og læring, Multimodalitet, Literacy, Læremidler, sosiokulturell teori
Bilde av Hilde Marie Madsø Jacobsen Jacobsen, Hilde Marie Madsø Stipendiat +47-22844821 h.m.m.jacobsen@ils.uio.no
Bilde av Vanja Røkkum Jahnsen Jahnsen, Vanja Røkkum Stipendiat v.r.jahnsen@ils.uio.no Norskdidaktikk, skrivedidaktikk, klasseromsforskning, design-based research
Bilde av Harald Jarning Jarning, Harald Førsteamanuensis +47-22856283 harald.jarning@iped.uio.no Didaktikk, Pedagogikk, Lærerutdanning, Utdanningshistorie
Bilde av Fredrik Jensen Jensen, Fredrik Forsker +47-22844591 fredrik.jensen@ils.uio.no
Bilde av Karen Jensen Jensen, Karen Professor +47-22855357 karen.jensen@iped.uio.no Pedagogikk, Høyere utdanning, Profesjonskunnskap, Profesjonslæring
Bilde av Ragnhild Engdal Jensen Jensen, Ragnhild Engdal Stipendiat r.e.jensen@ils.uio.no EKVA
Bilde av Ruth Jensen Jensen, Ruth Førsteamanuensis +47-22844857 +4745411604 ruth.jensen@ils.uio.no Læring og utdanning, utdanningsledelse, sosiokulturell teori, Interaksjonsanalyse, Aktivitetsteori
Bilde av Inga Staal  Jenset Jenset, Inga Staal Førsteamanuensis 22855042 98853440 i.s.jenset@ils.uio.no Lærerutdanning, Lærerutdanningsforskning, Praksis, Pedagogikk, Fagdidaktikk, Klasseromsforskning
Bilde av Berit H. Johnsen Johnsen, Berit H. Førsteamanuensis +47-22858076 berit.johnsen@isp.uio.no Utdanningshistorie, Tilpasset og inkluderende opplæring, Psykososial teori, Komparative og internasjonal forskning, Didaktikk.
Bilde av Doris Jorde Jorde, Doris Professor og leder av ProTed +47 22856110 +47 93406990 93406990 doris.jorde@ils.uio.no
Bilde av Karl Øyvind Jordell Jordell, Karl Øyvind Professor emeritus k.o.jordell@iped.uio.no Pedagogikk, Lærerutdanning, Lærerutdanningsforskning
Bilde av Alfredo Jornet Gil Jornet Gil, Alfredo Førsteamanuensis +47-22840146 +4795156142 95156142 a.j.gil@ils.uio.no Pedagogikk, IKT og læring, Meningsdanning, Læringskontekst, Blandede virkeligheter