Vitenskapelige ansatte - Side 5

Personer 101 - 125 av 253
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Ragnhild Engdal Jensen Jensen, Ragnhild Engdal Stipendiat r.e.jensen@ils.uio.no EKVA
Bilde av Ruth Jensen Jensen, Ruth Førsteamanuensis +47-22844857 +4745411604 ruth.jensen@ils.uio.no Læring og utdanning, utdanningsledelse, sosiokulturell teori, Interaksjonsanalyse, Aktivitetsteori
Bilde av Inga Staal  Jenset Jenset, Inga Staal Postdoktor 98853440 i.s.jenset@ils.uio.no Klasseromsforskning, Fagdidaktikk, Lærerutdanningsforskning, Lærerutdanning, Praksis, Pedagogikk
Bilde av Berit H. Johnsen Johnsen, Berit H. Førsteamanuensis +47-22858076 berit.johnsen@isp.uio.no Tilpasset og inkluderende opplæring, Komparative og internasjonal forskning, Didaktikk., Utdanningshistorie, Psykososial teori
Bilde av Doris Jorde Jorde, Doris Professor +47-22856110 +47-93406990 93406990 doris.jorde@ils.uio.no
Bilde av Karl Øyvind Jordell Jordell, Karl Øyvind Professor +47-22855382 k.o.jordell@iped.uio.no Pedagogikk, Lærerutdanningsforskning, Lærerutdanning
Bilde av Alfredo Jornet Gil Jornet Gil, Alfredo Førsteamanuensis +47-22840146 95156142 a.j.gil@ils.uio.no Pedagogikk, IKT og læring, Meningsdanning, Læringskontekst, Blandede virkeligheter
Bilde av Rogers Kaliisa Kaliisa, Rogers Stipendiat +47-22845318 rogers.kaliisa@iped.uio.no Pedagogikk, IKT og læring, Digitale læringsomgivelser
Bilde av Jannicke Karlsen Karlsen, Jannicke Postdoktor +47-22858132 jannicke.karlsen@isp.uio.no Logopedi, Språkutvikling
Bilde av Berit Karseth Karseth, Berit Professor +47-22855292 berit.karseth@iped.uio.no Pedagogikk, Høyere utdanning, Læreplanstudier, Utdanningsreformer
Bilde av Thor Arnfinn KIeven KIeven, Thor Arnfinn Førsteamanuensis emeritus +47-22856162 t.a.kleven@iped.uio.no Kvalitativ metodologi, Klasseromsforskning, Pedagogikk, Lærerutdanningsforskning, Kvantitativ metodologi
Bilde av Carita Kiili Kiili, Carita Postdoktor +47-22857780 c.p.s.kiili@iped.uio.no Pedagogikk, Leseforståelse og tekstbasert læring, Digitale læringsomgivelser
Bilde av Melanie Kirmess Kirmess, Melanie Førsteamanuensis +47-22858068 +47-48250705 48250705 melanie.kirmess@isp.uio.no Logopedi, Språk, Afasi
Bilde av Caro Kirsebom Kirsebom, Caro Stipendiat +47-22840915 48294349 +47-48294349 caro.kirsebom@iped.uio.no Pedagogikk, Lærerutdanningsforskning
Bilde av Marit Kjærnsli Kjærnsli, Marit Førsteamanuensis +47-22854153 +47-97726569 marit.kjarnsli@ils.uio.no EKVA, Læring og utdanning
Bilde av Kirsti Klette Klette, Kirsti Professor +47-22855285 kirsti.klette@ils.uio.no Klasseromsforskning, Læringsutbytte, Videoanalyse, Læring og utdanning, Pedagogikk
Bilde av Anders Kluge Kluge, Anders Forsker +47-22840710 anders.kluge@iped.uio.no Interaksjonsdesign, IKT og læring, Pedagogikk
Bilde av Erik Knain Knain, Erik Professor +47-22858252 erik.knain@ils.uio.no Sustainability education, Inquiry-based learning, Socio-scientific issues, scientific literacy, Naturfagdidaktikk, Klasseromsforskning
Bilde av Karsten Korbøl Korbøl, Karsten Universitetslektor +47-22844864 99232327 +47-99232327 karsten.korbol@ils.uio.no
Bilde av Heidi Kristensen Kristensen, Heidi Stipendiat heidi.kristensen@ils.uio.no
Bilde av Jarl Kleppe Kristensen Kristensen, Jarl Kleppe Vitenskapelig assistent +47-22858022 j.k.kristensen@isp.uio.no
Bilde av Svitlana Kucherenko Kucherenko, Svitlana Stipendiat +47-22840854 svitlana.kucherenko@iped.uio.no Språk og leseforståelse, Pedagogikk, Tospråklig utvikling, Minoritetsspråklige barn og unge
Bilde av Ole Andreas Kvamme Kvamme, Ole Andreas Stipendiat +47-22844867 90011561 90011561 o.a.kvamme@ils.uio.no
Bilde av Tone Kvernbekk Kvernbekk, Tone Professor og stedfortrendende instituttleder +47-22858164 tone.kvernbekk@iped.uio.no Pedagogiske grunnlagsspørsmål, Pedagogisk filosofi, Pedagogikk
Bilde av Anett Kaale Kaale, Anett Førsteamanuensis +47-22856636 +47-41780045 anett.kaale@isp.uio.no autismespekterforstyrrelse, autisme, sosial kommunikasjon, barnehage, intervensjon