Vitenskapelig ansatte - Side 2

Personer 26 - 50 av 113
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Ida Lodding Gabrielsen Gabrielsen, Ida Lodding Stipendiat i.l.gabrielsen@ils.uio.no
Bilde av Øystein Gilje Gilje, Øystein Førsteamanuensis +47-22858186 oystein.gilje@uv.uio.no IKT og læring, Barn og ungdoms utdanningsforløp, Moderne oppvekst, Kunnskap i skolen, Pedagogikk
Bilde av Gunnar Gjone Gjone, Gunnar Professor emeritus gunnar.gjone@ils.uio.no Matematikkdidaktikk, Læring og utdanning, Fagdidaktikk
Bilde av Silje Kristin Gloppen Gloppen, Silje Kristin Stipendiat +47-99690769 +47-99690769 s.k.gloppen@ils.uio.no
Bilde av Lise Granlund Granlund, Lise Førstelektor 92680265 lise.granlund@ils.uio.no
Bilde av Liv Sissel Grønmo Grønmo, Liv Sissel Senior Læring og utdanning, EKVA
Bilde av Greta Björk Gudmundsdottir Gudmundsdottir, Greta Björk Førsteamanuensis +47-22855697 g.b.gudmundsdottir@ils.uio.no Læring og utdanning, Praksis, IKT og læring, Lærerutdanningsforskning, Komparative og internasjonale studier
Bilde av Ann Elisabeth Gunnulfsen Gunnulfsen, Ann Elisabeth Førsteamanuensis +47-22858557 +4797759928 +4797759928 a.e.gunnulfsen@ils.uio.no Utdanningsledelse, Styring av utdanning, Læring, Læring og utdanning, CLEG, Nasjonale prøver, Testing, Læreplan
Bilde av Jeffrey B.  Hall Hall, Jeffrey B. Førsteamanuensis (+47)22857617 Skype for Business: jeffreyh@uio.no jeffrey.hall@ils.uio.no Utdanningsledelse, Utdanningsrett, Styring av utdanning, Tilsyn
Bilde av Petra Hansson Hansson, Petra Postdoktor petra.hansson@ils.uio.no
Bilde av Kirsten Marie Hartvigsen Hartvigsen, Kirsten Marie Førsteamanuensis k.m.hartvigsen@ils.uio.no
Bilde av Ida Katrine R Hatlevik Hatlevik, Ida Katrine R Førsteamanuensis 98005256 i.k.r.hatlevik@ils.uio.no
Hatlevik, Ove Edvard Universitetslektor o.e.hatlevik@iped.uio.no EKVA, Læringsstrategier, Psykometri, Læring og utdanning, Motivasjon
Bilde av Trond Eiliv Hauge Hauge, Trond Eiliv Professor emeritus t.e.hauge@ils.uio.no Lærerutdanning, IKT og læring, Design for undervisning
Bilde av Glenn Ole Hellekjær Hellekjær, Glenn Ole Professor +47-22857364 +47-92831622 g.o.hellekjar@ils.uio.no Fagdidaktikk, Engelskdidaktikk, Fremmedspråk, Læring og utdanning
Bilde av Kristin Helstad Helstad, Kristin Førsteamanuensis +47-22854066 +47-95273101 95273101 kristin.helstad@ils.uio.no Utdanningsledelse, Læring og utdanning, Norskdidaktikk, Skoleutvikling
Bilde av Frøydis Hertzberg Hertzberg, Frøydis Professor emerita froydis.hertzberg@ils.uio.no Skriveforskning, Retorikk, Fagdidaktikk, Muntlige ferdigheter, Kunnskap i skolen, Sjangerundervisning, Akademisk skriving, Norskdidaktikk
Bilde av Arne Hole Hole, Arne Førsteamanuensis +47-22855048 arne.hole@ils.uio.no Matematikk, Matematikkdidaktikk, TIMSS
Bilde av Sylvi Stenersen Hovdenak Hovdenak, Sylvi Stenersen +47-22857877 s.s.hovdenak@ils.uio.no Læring og utdanning
Bilde av Tove Seiness Hunskaar Hunskaar, Tove Seiness Universitetslektor +47-22854158 t.s.hunskaar@ils.uio.no Læring og utdanning
Bilde av Rita Hvistendahl Hvistendahl, Rita Instituttleder 22844030 97128718 r.e.hvistendahl@ils.uio.no Norskdidaktikk, Læring og utdanning, Fagdidaktikk
Ingulfsen, Line Stipendiat +47-22852920 +4797599159 line.ingulfsen@ils.uio.no Pedagogikk, IKT og læring, Multimodalitet, Literacy, Læremidler, sosiokulturell teori
Bilde av Hilde Marie Madsø Jacobsen Jacobsen, Hilde Marie Madsø Stipendiat +47-22844821 h.m.m.jacobsen@ils.uio.no
Bilde av Vanja Røkkum Jahnsen Jahnsen, Vanja Røkkum Stipendiat v.r.jahnsen@ils.uio.no Norskdidaktikk, skrivedidaktikk, klasseromsforskning, design-based research
Bilde av Fredrik Jensen Jensen, Fredrik Forsker +47-22844591 fredrik.jensen@ils.uio.no